Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez mit akar jelenteni? 15/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez mit akar jelenteni? 15/l

Figyelt kérdés

Hosszu ido ota,senki sem fogott meg senki nem erdekelt,viszont ő maga a felIsten..

A tortenet ott kezdodik,hogy a kiszemelt 5es 10ev kozott x evvel idosebb nalam,szoval mar nem tini.BiztonsagiŐrként dolgozik a kozeli boltban..az elso pillanatban mikor meglattam..tudtam hogy megfog..rohantam es majdnem neki mentem..ekkor o csak elmosolyofott es mondta hogy semmi gond sincs.Ez a nap pontosan 1 honapja es 4napja volt..azota mas sem erdekel csak Ő..viszont ha meglat engem o is allandoan nez es mosolyog..egyszer ablakon kivul annyira bele voltunk melyedve egymas szemebe(es nem mast nezett,mert akkor nem neztem volna..hanem engem)szoval annyira neztuk egymast hogy en majdnem eltaknyoltam.Nem a kulseje fogott meg egyaltalan..hanem a kivulrol mutatkozo belso szemelyisege..a hangja..mindene..a kulseje mar csak ratesz egy lapattal..Gyonyori nagy csokibarna szemei vannak,szokes barna haja..nem sovany nem dagadt..de sportos es iszonyat jol focizik*-*Nem tudom mit tegyek,egyszeruen nem megy ki a fejembol..vele almodok..es ha meglatom egeszsegtelenul remeg a labam..es ahogy rammosolyog rak voros leszek..erzem..


Szoval ilyen,kedves aranyos tanacsokat elfogadnek;)Elore is koszi mindenkinek!


2016. júl. 18. 01:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez aranyos, hát nem tudom... Ha szeretnéd a dolgot, akkor neked kell tenned érte. Kezdj el beszélgetni vele...stb. :) aztán majd alakul.
2016. júl. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hat igen:)Koszonom.

A problema annyi,hogy meg sem birnek szolalni elotte..egyszeruen mi van ha hulyenek nez. Erted?Ettol felek.

2016. júl. 18. 01:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze, értelek. Nehéz, tudom...de ha ő nem szól hozzád, akkor neked kell hozzá. :) Össze kell szedned magad, menni fog. :)
2016. júl. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De mar egyszer koszont..aztan en olyan fazis kesessel vissza neki:)olyan egy hettel kesobb en koszontem neki,de olyan halkan hogy enis alig hallottam..de o picit kozelebb setalt es koszont:)
2016. júl. 18. 01:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Én pl fiúként örülnék neki, ha egy lány odajönne és bsszélgetne velem. :) De amúgy akár annxival is odamehetsz hozzá, hogy ez meg ez nem-e tudja, hogy merre van. :)
2016. júl. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A bokkeno annyi,hogy ez alatt az 1honap alatt..annyiszor latott mar. Hogy szerintem jobban ismerem a boltot mint o,ahanyszor bejartam miatta..
2016. júl. 18. 02:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, basszus... Akkor valami utcát vagy bármit, csak az a lénxeg, hogy valahogy beszédbe kerülj vele. :)
2016. júl. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Irtad hogy 'fiukent' szoval akkor te egy fiu vagy?

Mind1..de ha Ő se csak ugy nez engem,akkor mit tudok tenni..hogy Ő jojjon oda?

2016. júl. 18. 02:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, fiú vagyok.

Igazából nemn hiszem, hogy nagyon odamehetne hozzád, mert neki ott a helye bizt.őrként. Ha mégis elmehet, fogalmam sincs mivel csalogathatnád oda.

2016. júl. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen azert:)
2016. júl. 18. 02:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!