Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne fura/gáz, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne fura/gáz, ha minden alkalommal a srácot kérném meg, hogy kísérjen el XY helyre a strandon? Hogy lenne a legjobb megkérdezni?

Figyelt kérdés

holnap valószínűleg elmegyünk a strandra a szüleivel, anya b.nőjével, eddig másról nem tudok rajtunk kívül


és arra gondoltam, hogy ha van rá alkalmam, akkor a srácot kérem meg, hogy jöjjön el velem ide-oda ( pl.: ha inni akarok valamit, akkor jöjjön oda velem a pulthoz, ilyenek, de wc-re nyilván nem :DD )


mielőtt bárki félreértené, kicsit tetszik, de nem jönnék össze vele és tudom, hogy max a barátja/haverja lehetnék :D

de jó lenne pár szót beszélgetni vele élőben is



szerintetek ez mennyire lenne fura?

hogy a legjobb megkérdezni?


kort és nemet is légyszi :)


16/L

17/F



2016. júl. 18. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
De jó nektek...Én 6-tól 4-ig dolgozok...:D 16/F
2016. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ha reggel 6-tól 4-ig, akkor megnyugodhatsz, a srác is dolgozik 4-ig :D


de értékelném, ha a kérdésre válaszolnátok, köszi :)

2016. júl. 18. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:

"mielőtt bárki félreértené, kicsit tetszik, de nem jönnék össze vele és tudom, hogy max a barátja/haverja lehetnék :D"

Mit lehet ezen félre érteni? Hiszen kicsit tetszik. De nem akarsz tőle semmit, de mégis nyomulni akarsz azzal,hogy kísérgettetni akarod magad mindenhova, mintha te lennél Erzsébet királynő.

Ha nem is beszéltél még soha vele élőben, ez amúgy sem célszerű, mert olyan, mintha ismerkedni akarnál vele. Nem, nem barátilag.


Én több kísérletet nem teszek a női logika megértésére....


22/F

2016. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mivel tudom, hogy ő nem akar semmit sem, ezért nem fogok ráhajtani :D


nyilván nem állnék elő minden 10. percben valami dologgal, hogy ujra el tudjon kísérni valahova :D

a pár óra alatt szerintem max lenne 3-4 alkalom, de lehet ennyi sem


valamennyit már beszéltünk, de nem sokat


csak ha ott vannak mások is a társaságból ( 85%-uk felnőtt) , főleg ha sokan, akkor mintha nem mernénk odamenni a másikhoz dumálni,mert nehogy ezt nézzék mások, vagy nem tudom


jó, ez igy lehet nagyon furán hangzik, de gondolom értitek :D

és ez a sétálós lehet még "feltűnőbb" lenne a többieknek :D


pedig teljesen normális dolog, ha egy fiú/férfi és egy lány/nő beszélget egymással bármilyen komolyabb szándék nélkül :D

2016. júl. 18. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!