Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb megoldás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás, megkérdezni, hogy most mit is akarunk egymástól?

Figyelt kérdés

Eddig még csak barátok vagyunk de én többet érzek mint barátságot,

Nem olyan régen ismertem meg a csajt de elég jól meg ismertük egymást sokat szokunk hét végenete egyűt leni meg minden…. De ez a barátainak nem tecik.

A nyaralás alatt tőszőr felhívtam meg dumáltunk, de utóbbi 1-2 napba nem akar velem beszélni és kérdeztem mi az oka és annyit, mondót hogy sokan mondták neki hogy hanyagoljon engemet vajon most mi lesz ebből holnap jön haza és akar velem beszélgetni és én meg holnap akarom megmondani neki hogy mitis érzek iránta.

Meg még annyit hogy a haveromtól kérdezte a csaj, hogy azt mondták neki, hogy belé vagyok esve.

Vajon ebből holnap mi fog kisülni? Mert szerintem nagyon a barátai befolyásolják, meg teli beszélik a fejét mindennel, hogy ne találkozón vele.(Amúgy a csaj 19 éves)


Tanácsot szeretnék, hogy most mit mondjak neki erről a dologról.



Tudom hogy majd holnap megtudom.

De szeretnék ere felkészülni.


2008. júl. 30. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az már régen rossz ha a barátai így befolyásolják mondd meg neki őszintén mit érzel iránta ezt nem szabad halogatni és ha ő is hasonlóan érez akkor a barátaival ugyse fog foglalkozni hgy mit mondanak

szerintem jójel hogy megkérdezte haverodtól hogy télleg bele e vagy esve. :D

sok szerencsét remélem tudtam segíteni ha csak egy kicsit is. :)

2008. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ej, ne azt kérdezd, hogy mit akartok egymástól, hanem amint találkoztok, kezdd, és vezesd te a beszélgetést, és mondd el, hogy mennyire hiányzott, meg mit érzel iránta.

Így még akkor is elgondolkodik a lehetőségen, ha mást tervezett volna mondani :)

Az meg csak jó jel, ha hazajön, és mindjárt szeretne veled beszélgetni.


Nyugodj meg, és ne variálj ezen ennyit!

Sok sikert!

2008. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs hogy beszólok, de nem birom ki... Tanulj meg normálisan írni és fogalmazni. Képzelem hogy ha ilyen egy megszerkesztett irományod amit volt időd csiszolgatni, nem tudom hanyas lehetsz magyarból...


Hogy ne csak offoljak... Amennyiben a barátai túlzottan befolyásolják, nem éri meg, mert a barátai mindig fontosabbak lesznek neki, és ugye ők nem kedvelnek. Ezen kívül annyit tehetsz hogy vagy elmondod, hogy tetszik neked, vagy hagyod, hogy a barátság alakuljon, és a csaj rájöjjön hogy ő is ugyanazt akarja-e mint te. Szerintem jobb tisztázni a dolgokat, egyszerűbb, és megspórolsz vele egy csomó bizonytalansággal és stresszel teli időt.

2008. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!