Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szólnátok ha az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ha az utcán egy vadidegen leszólítana és ilyen "stílusban" beszélne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel látásból ismeritek csak(nevét, életkorát stb nem tudjátok) és az utcán leszólítana és elkezdenétek beszélgetni viszont nem az ilyen sablon "hogy vagy" meg "láttalak már párszor lenne kedved kávézni egyet" szöveg lenne hanem valami picit személyesebb és "szabadabb" téma és mondjuk viccelődne és nem feltétlen az lenne a célja hogy bókoljon hanem csak az ismerkedés tehát ilyen közvetlen lenne? Nem vennétek tolakodásnak? Próbáltam érthetően leírni nem tudom hogy nektek hogy jön át.:D
2016. júl. 19. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze az ilyen leszólítással semmigond ,sőt ez még a szimpatikusabb eset :D

Egyszer volt olyan hogy kutyasétáltatás közben odajött egy srác a kishúgával,vagy kiével (fogalmam sincs azóta hogy kik voltak,sose láttam őket,meg is ijedtem rendesen) és ez még semmi ,mert a srác elkezdett kérdezősködni hogy:Mi a neved??Mióta élsz itt??

Legszívesebben ott helyben felkaptam volna a kutyát és futottam volna hazáig ,annyira para volt már ><

szóval ennél a leszólításnál bármi jobb lehet :D

2016. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Lekoccoltatnám . Az ilyen erőszakos, nyomulós fajtával azt kell. Ès ha épp nem érek rá ? Vagy ha marhára nem érdekel amiről elkezdi jártatni a pofáját ? Vagy megkérdezi előtte, hogy engem érdekel-e az a téma ? Ja , hogy ilyesmivel ő nem törődik... Ès ha szimplán rondának tartom ?? Akkor mi van??
2016. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Higgadj le kettes.:D Olyan indulatos lettél mintha valami istenkáromlást írtam volna. Ez csak egy kérdés..
2016. júl. 19. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!