Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ha egy vadidegen fiú leszólítana titeket az utcán? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk olyan fiú szólít le, aki külsőre jól néz ki.

2016. febr. 1. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Távozz tőlem sántán!
2016. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mennyi fontos, hogy vad legyen az idegen?
2016. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem történt még ilyen, így megijednék, hogy ki akar rabolni.

Az mindegy, hogy hogy néz ki. Volt már, hogy megkérdezte egy srác, van-e a közelben patika, akkor is azt hittem, hogy ez most le fog szúrni.

2016. febr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert ha kiírom egy kérdésbe, h nincs barátnőm, meg magányos vagyok, akkor rögtön jön egy ügyeletes gyökér azzal a sablonos válasszal, h : "tessék kimozdulni és ismerkedni!" majd meg is magyarázzák, h "bárhol lehet ismerkedni, parkban, utcán, bevásárlóközpontban stb." De én eddig párszor amikor próbálkoztam sosem volt szerencsém, mindig úgy néztek rám, mintha valami őrült lennék.
2016. febr. 2. 00:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, kérdező! Neked van igazad! :) Hidd el, hogy nagyon csekély esélyed van ilyen fogmában ismerkedni, mert nagyon kedvesen vevőek rá! Akik meg ezt írták, azok csak okoskodtak, vagy abba a csekély százalékba tartoznak, akiknek valahogy sikerült egy pont ismerkedésre nyitott lányt találni, akinek még tetszett is az illető, szóval...


Amúgy félig-meddig az igaz, hogy ha szimpatikus vagy valakinek, akkor majdnem hogy bármit mondhatsz, mert beszélgetni fognak veled!


Én is magányos vagyok, de volt már olyan, hogy a vonaton ültem, és volt egy lány velem szemben balra, és rámnézett! Ekkor azt gondoltam magamban, hogy ha mégegyszer rámnéz, rákacsintok! Rámnézett, és kacsintottam! Ekkor a lány elmosolyodott, és onnantól többször nézett rám, meg mosolygott, és én is! :) Buta voltam, mert nem mentem oda, de jól esett, hogy ilyet tudtam kiváltani egy lányból, és úgy picit nagyobb önbizalmam lett akkor... Jó érzés volt! De neked annyi elég tanulnivalónak, hogy valamikor ilyenkor viszont tuti odamehetsz! :)


Azt mondom, hogy lehet sikered, de ne erre apellálj!

2016. febr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Én sosem mondanám hogy menj ki az utcára ismerkedni, viszont jó lenne ha kimozdulnál otthonról te gyökér (remélem jól írtam :). Keress valami olyan hobbit, amit többen csinálnak egy helyen fiúk lányok vegyesen, pl.:


Túrázás

Társastánc

Társasjáték klub


És ez csak a T betű! :)

2016. febr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát sok féle reakcióm lehet, az érdeklődőtől - a kösz, nem vásárolok semmit - ig bármi.

Függ, hogy miért megyek arra, mennyi időm van... stb.


Szerintem sem a legnyerőbb ötlet így ismerkedni, hogy random leszólítasz lányokat. Az már egy működő stratégia, ha pl kutyával vagy és a kutyus rohan oda a lányhoz. Egy házi kedvenccel kenyérre lehet kenni a másik nemet.

2016. febr. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

Menj be tobbszor kutyafuttatoba, ha van ott szimpatikus no. Mondd, h szertnel kutyat, de nem tudod, milyet valassz. Igy korulnezel, milyen kutyak vannak a valosagban.

Menj el dolgozni trafikba. Visszatero vasarlok vannak, konnyu ismerkedni, sot munkakori leiras.

Szervezz szemetszedest egy teruletre. Szorolapot keszits es a Neked tetszo lanyoknak adj.

N

2016. febr. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8/9 vagyok: engem nem zavarna! Megdicsernelek, h ilyen talpraesetten ismerkedsz, de mivel van elettarsam, igy en nem vagyok szabad preda.

Annak idejen a mostani elettarsam is visszajelzes es idohuzas nelkul odatoppant elem tancolni egy szorakozohelyen. Nagyon tetszett a batorsaga meg lazasaga. ( Csinosnak tartanak es nem volt gondom azvismerkedessel. )

N

2016. febr. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem egyszer leszolitott egy helyes srac a villamosmegalloban. Jokepu volt, de a stilusa nagyon ramenos, rogton egy nala rendezett buliba invitalt, es 10 perc utan at akart karolni. Tok ciki volt, en tapasztalatlan lanykent nem tudtam hogy koptassam le. Pechemre a villamosom vagy 15 percet kesett. Vegul meg szamot is csereltunk, de bevallom,amint hazaertem, letiltottam a szamat. Joleso erzes volt, hogy valakinek megtetszettem, az nem volt gond hogy csak ugy leszolitott, viszont a stilusa nem volt szimpi. Valamint atfutott az agyamon, hogyctenyleg tetszettem e neki, vagy naponta tobb not leszolit hadonlokeppen.

Meg valami, ahhoz , hogy igy ismerkedj, igencsak ugyesnem kell lenni, ha ket perced van ismerkedni es nem egyfele mentek, nos, nehez megnyerni valakit olyan szinten, hogy legyen folytatas. De erre is igaz, hogy gyakorlat teszi a mestert. Fo, hogy onmagad legy, es ne valami mű-megnyerõ pasi szerepet jatszd el. Vonaton, buszon szerintem eselyesebb ismerkedni. Sok sikert!

2016. febr. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!