Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit szólnátok ahhoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ahhoz ha egy vadidegen srác leszólítana a következő módon? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szia ne haragudj hogy zavarlak .... helyet keresem , tudnál segíteni hogy hol találom? Lány készségesen válaszol, közben pici csevej és társalgás végén a leszólító srác azt kérdezné tőletek hogy meg e hálálhatja kedvességed mcdonalds-ba vagy egy pohár itallal, fagyival? Vélemény , kinek hogy jönne be? Esetleg más leszólítós ürügy ismerkedéshez lenne tippetek?

Nektek mi volt az eddig legjobb ürügy ami hozzásegített egy párkapcsolathoz ?


2013. jan. 27. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor egy csaj simán el küldhet anyádba,és a poén,hogy te provokáltad ki.

ha csajozol,akkor ne készülj előre,beszélgess vele,ahogy az élet hozza.Én is úgy szoktam.

2013. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem már szólítottak le így, szerencsétlen srác eltévedt:D

Utána beszélgettünk, ameddig jött a busz és elköszöntem, pedig akart volna még mondani valamit, de inkább nem vártam meg, nem akartam ismerkedni.


Amúgy jó duma, csak ne legyen túl átlátszó.

2013. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán jön be, bár ha elég dögös a srác, valószínűleg arra is igent mondanék, ha meg akarná mutatni a zokniját az út közepén, vagy ilyesmi :)
2013. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki duma lényegtelen haver :D


Ha rosszul akkor is, mert zikker, hogy el leszel hajtva nagyon csúnyán.

2013. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha értelmes a csaj, le fog torkolni téged a hibás mondatszerkesztésedért, nyelvtani hibádért. Nem az elgépeléseidre gondolok.
2013. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez mind tőled függ, hogy bejön e a fickó neked.

Első néhány perc beszélgetésből már kiderül kiféle-kefél e :)

de ha jól néz ki hát megér egy próbát.


egyszer a villamoson szemeztem egy fiúval sokáig. aztán utánam jött miután leszálltam.

de mivel csak távolról volt jóképű, közelről már csúnyult. ezért nem lett semmi a dologból :))

2013. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves előző, ismered a Nyers zenekar "Fényre csúnyuló lányok" c. számát? ;) Megértelek, van ilyen. ;) (Lehet, hogy már "Belmondó" zenekar néven írták.)
2013. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hű, nem kell messzire menni a felszínes véleményekért, ahogy a kedves válaszolók kommentjeit olvasgattam. Ha nem egy görög isten a hapsi, mehet is a sunyiba, mi?


Na de hogy a kérdésre válaszoljak, nekem lényegtelen, hogy néz ki az adott ürge - ha az illető a jófejség határain belül mozog és nem az "ostoba" kategóriába tartozik, simán elhaverkodok vele. A többi meg... idővel bederülne.

2013. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!