Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki vagy mi van most? 13/l (több lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok ,hamarosan 14. Már vagy 2 hónapja szinte minden nap (legtöbbször neten mert így sokkal egyszerübb több ok miatt;élőben is ismerjük egymást)beszélek egy velem egy idős fiúval. Ha nem én akkor ő ír rám. Sokat nevetünk,ha látja ,hogy valami bajom lehet akkor figyelmes és megkérdezi hogy mi a baj? stb.Tehát akkor most mivan tetszhetem neki ? Nekem igazságszerint tetszik egy kicsit ... Akkor most mi van?

2016. júl. 20. 21:24
 1/4 anonim válasza:
100%
valószínűleg tetszel neki. ne izgulj, majd megy minden a maga útján. :)
2016. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is van ilyen ismerősöm(eim)

Az egyikük csak barátilag érdekel de nagyon sokat hülyülünk együtt. Egy időben sokat volt párbeszéd téma a "járunk?"

A másik sráccal nagyon rövidke kapcsolatunk volt de sose mutatta.


De ez mindenkinek más. Ha tetszik akkor beszélgessünk vele személyesen is.

Sok szerencsét!

2016. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia :)


Igen szerintem kedvel téged. Hagyd kibontakozni. :)


18/F

2016. júl. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NudliHercegnő ***** válasza:

Szia!

Szerintem is tetszel neki.

Igazából kellemes ilyen kérdéseket olvasni a sok "együtt ittunk egy csajjal aztán megkínált a cigijéből, szerintetek tetszem neki? Csak smároltunk más nem volt, 13/F" típusú kérdés után. Nincs értelme úgy párkapcsolatra vágyni, ha a másik embert mindenek előtt barátként nem szereted meg, és emberként nem tiszteled. Sokaknak manapság azért fontos, hogy tetszenek -e valakinek, hogy tudják, lehet -e az illetőből potenciális szexpartner, pedig a kérdés azért fontos, hogy tudd, hogy a másik ember is szeretné -e, hogy a kettőtök közti kapcsolat valamivel több legyen. Így hát, ha még tetszel is neki (ami valószínű), mindenképp igyekezz barátként megismerni őt.

2016. szept. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!