Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el a lányt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a lányt? Beleszerettem és tudom, hogy én is tetszem neki, de a távolság miatt nem jöhetünk össze. Szóval maradt a felejtés :S, ötletek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire reménytelen, akkor hagyd :S, űzd keményebben a sprotot, ha már sportolsz, ha nem akkor kezdj el valamit, vagy esetleg hangszer?? Új hobbi?? Vagy egy másik lányt is kereshetsz :S
2016. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nem szeretném elfelejteni :(, annyira tetszik :(, soha nem tetszett ennyire senki :(
2016. júl. 4. 18:27
 3/6 A kérdező kommentje:

Old meg magad es akkor elmulik ez..

Lehet igazad van, de nem akarom eldobni az eletem.

De ezt kell tenned!!

Szerintetek hulyeseg lenne, ha 17 evesen elindulnek fele??? Parhet alatt odajutok majd... Ez hulyeseg?? Muszaj ot latnom eloben.

2016. júl. 4. 18:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos tomegkozlekededsel nem megy..
2016. júl. 4. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:

A távolság megoldható, csak nem érdemes. Nagyon sok időt és pénzt venne el az utazás.

Ez nehéz, de ha kicsit szüneteltetitek a beszélgetést, akkor idővel elfelejted. Csinálj valamit amit szeretsz, legyél sokat a barátaiddal! És ismerkedj, hidd el, lesz más is aki tetszik :)

18l

2016. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De a kepeit nezve alszok el es azokra kelek.. Naponta tobb orat toltok el azzal, hogy nezem.. De nem csinalok semmi rosszat csak csodalom.
2016. júl. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!