Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Petting, elso szex, mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petting, elso szex, mennyi ido utan?

Figyelt kérdés

A baratnommel 2 hete vagyunk egyutt, o is szuz es en is, eddig nem igazan volt olyan parom akivel megtortenhetett volna, a mostani baratnomnel viszont szeretnem. Nem akarom surgetni, csak kivancsi vagyok ra, altalaban mennyi kapcsolatban toltott ido utan tortenik meg az elso szex/petting a paroddal es hogyan kovetkezik be? Kicsit kinos szoba hozni, ezt inkabb a helyzet adja? Elore is koszonom a valaszokat:)

18/F



2016. júl. 21. 03:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
2 hét? Ha 2 hét után ezen gondolkodsz, akkor nem tervezhetsz valami hosszúra.
2016. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az első petting 1,5-2 hónap után volt, az első szex 5 hónap után. -szerettem volna tovább várni,legalábbis mindig úgy voltam vele, hogy 1 év után lenne aktuális- De gyakorlatban ez nem így megy :D

Nekem ő az első párom,és azóta is vele vagyok.

19L

2016. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Zsenell válasza:
87%
Nekünk az első petting az 1 hónap után volt de az még csak olyan hogy épp hogy odanyúltunk egymásnak, aztán négy hónap után mertük komolyabban. Nekem az összes barátnőm aki így elvesztette már 17 évesen Ők fél év ( 6 hónap ) vagy 8 hónapig bírtak várni. Ez egy olyan dolog hogy érzed hogy akarod meg minden csak kínos meg lelkiismeret furdalásod van ha túl hamar történik meg. Én úgy tervezem hogy 1 év után szeretnék. De ha a ti kapcsolatotok nagyon komoly akkor mindenképp beszélj erről vele.
2016. júl. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyedül rajtatok múlik. Akkor csináljátok, ha mindketten szeretnétek.


"2 hét? Ha 2 hét után ezen gondolkodsz, akkor nem tervezhetsz valami hosszúra."


- Teljesen egészséges dolog két hét után erre gondolni. Mi sem vártunk sokat, és lassan 7 éve együtt vagyunk.

2016. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ez egy olyan dolog hogy érzed hogy akarod meg minden csak kínos meg lelkiismeret furdalásod van ha túl hamar történik meg."


- Mert barom szabályokat állítanak fel maguknak az emberek. A szex lényege, hogy élvezze az ember, nem az, hogy presztízskérdést csináljon az ember, mennyit tud várni. AZ is túl van misztifikálva, hogy nagyon jó legyen az első: jó eséllyel nem lesz az, és még nagyobb eséllyel az, akivel megtörténik, nem az utolsó párod lesz.

Nem kell szégyellni, ha tapasztalatod kell szerezni valamiben.

2016. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más idő, átlagot nem tudok mondani, csak hogy én elég lassan oldódó vagyok, voltam, szóval teljes petting hogy mindenki mindent csinál az közel 2 év volt és még nem feküdtünk le. De nem ez a jellemző azért. Az meg nem jó ha kínos szóba hozni. Persze nem 2 hét után, de azért valamikor majd beszélnetek kell róla, mert a kommunikáció az egyik legfontosabb alappillére egy jó kapcsolatnak:) 19l
2016. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt az ember hiába tervezgeti,hogy mennyi idő múlva meg minden. 😊 Ez majd jönni fog. Majd a vágy dolgozik...
2016. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez normális körülmények között nem az idő függvénye, kérdező. Attól függ, hogy te mennyire tudod elvarázsolni a csajt. Ha összeilletek, és egyébként is a helyzet magaslatán vagy, akár félóra is elég. Ha viszont alapjában véve nincs meg a nagyfokú vonzódás köztetek, illetve ha nem értesz a nők nyelvén, akkor ennek az istennek az idejében nem fogod megfektetni a csajt.
2016. júl. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 János Gilján ***** válasza:
84%
Szerintem egy jó párkapcsolat alapja a kommunikációban rejlik, tehát nem szabad, hogy legyen "ciki" téma, amiről nem tudsz beszélni a barátnőddel. A szex ráadásul egy olyan terület, amiről nagyon fontos, hogy az elképzeléseiteket és tapasztalataitokat meg tudjátok beszélni egymással. Nincs egyetemes szabály arra, hogy hány éves korban mennyi idő után "kell" szexelni. Az én véleményem az, hogy amikor úgy érzitek, hogy eljött az ideje akkor "kell". Ugyanolyan hülyeség valami külső tényező miatt (fogadás a hülye haverokkal például) siettetni a dolgot, mint várni a sült galambot valami szabály vagy elmélet miatt. Én elég sok szűz lánnyal voltam együtt tini koromban, és a tapasztalatom valamennyi esetben az volt, hogy a félelem és a kíváncsiság viaskodott a lánykák fejében az aktust illetően. Igyekeztem a félelmüket csökkenteni, a kíváncsiságukat szítani. Ha a szüzességével még várni akar, egy kis petting akkor is belefér, ott lehet kellemes tapasztalatokat és sikerélményeket szerezni. Pár alkalom után pedig elképzelhető, hogy többet is fogtok akarni, akkor pedig engedjetek a késztetésnek. Ha hagyjátok a dolgokat a maguk ütemében történni és nem görcsöltök, egy fantasztikus élmény lesz mindkettőtöknek! ;)
2016. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9-nek igaza van😊😊
2016. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!