Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lassan egy hónapja együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy hónapja együtt vagyok egy idősebb fiúval, hogy hozzam fel a menstruáció témát?

Figyelt kérdés
Mióta együtt vagyunk egyre közelebb kerülünk egymáshoz petting terén is. Viszont most jött meg először a menstruációm mióta együtt vagyunk, ilyenkor amúgy is hasfájós és hisztis vagyok, de emiatt nem szeretném lemondani a találkozót vele, mert másképp is el lehet ütni az időt, csak nem igazán tudom, hogy magyarázzam meg normálisan.

2016. ápr. 6. 20:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
93%
Miről akarsz beszėlni pontosabban?Hogy mikor jön meg?Vagy mit?
2016. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
15%
Ne is törődj vele, újabb Droid kérdés xD
2016. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hogy most megvan és ezt kellemetlenül élem meg.
2016. ápr. 6. 21:02
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Igy, ahogy' itt. (Hacsak nem 12 éves kisfiurol van szo.)
2016. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Elég szép kort megélt a kapcsolatotok, így nyugodtan elmondhatod neki.
2016. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én 17, ő 22. :)

Kicsit bizonytalan vagyok, nekem tényleg ő az első komoly kapcsolatom, ő viszont tapasztaltabb.. Szóval nem akarok semmit sem elrontani. :D

2016. ápr. 6. 21:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elindulna arrafelé, megmondod, hogy a "helyedben nem tenném, mert elsüllyedsz a vörös tengerben":D vagy mondjuk azt hogy "megvan, bocsi". Amúgy nálunk alap barátommal, hogy tudja melyik nap jön meg, mert panaszkodom neki hogy milyen szarul vagyok:D Ezen nincs mit szégyellni, tudja hogy a nők menstruálnak és ez mivel járhat, főleg hogy tapasztaltabb. Nyugodtan beszéljetek erről.
2016. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld mancs. :)
2016. ápr. 6. 21:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

megérti. ha volt már barátnője megérti :D

én 17 vagyok barátom 24, és mióta együtt vagyunk nekem is most jött meg először, és nála is fogok aludni. én se akartam lemondani de féltem hogy ő emiatt lefogja... de nem, mondtam neki hogy szarul leszek kicsit az biztos mert megjött. de majd pihenünk sokat. csak közöld vele. tudja mi az a menstruáció hidd el :D

2016. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondod, h bocs, most faj a hasam, le fogja vagni...
2016. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!