Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Számotokra mi a határ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra mi a határ a kezdeményezés és a nyomulás között?

Figyelt kérdés
Mi az, ami még elfogadható, és mi az, ami már túlzott nyomulásnak számít és zavaró?
2016. júl. 21. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ hogy mennyire ismerem. Ha már régebb óta, akkor simán belefér, hogy elhívjon valahova, nem feltétlenül "randi" címszó alatt, csak mondjuk fagyizni vagy valami hasonló (bár végülis mindegy, úgyis tudni fogom hogy mire megy ki a dolog :D)

Ha nem ismerem még jól, esetleg csak éppen akkor találkoztunk, akkor a mosolygás, szemezés mindig beválik, ha pedig én is küldök jeleket, akkor szívesen veszem ha összeszedi magát és odajön beszélgetni.


Ha viszont láthalólag nem érdekel a gyerek, de akkor is odajön/rámír/megpróbál elhívni valahova, az már egy kicsit nyomulós. Pláne ha még vissza is utasítom, természetesen nem bunkón, és akkor is próbálkozik, az már gáz.

16/L

2016. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Ha viszont láthalólag nem érdekel a gyerek, de akkor is odajön/rámír/megpróbál elhívni valahova, az már egy kicsit nyomulós."


Honnan tudhatja az illető fiú, hogy nem érdekel? Konkrétan megmondod neki, vagy csak valahogy jelzed?

Amúgy azért tettem fel a kérdést, mert van egy lány, aki tetszik, és nem tudom eldönteni, hogy érdeklem-e vagy sem. Úgy tűnik, hogy nem, de nem vagyok biztos benne, mert konkrétan nem mondta ki, és lehet, hogy félreértelmezem a viselkedését. Nagyon különleges lány, nem szeretném elszalasztani a lehetőséget, de nyomulós se szeretnék lenni.

2016. júl. 21. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a lány akkor legyél vele kedves, finoman közeledj hozzá ;)
2016. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!