Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri nyomulni?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy kolléganőm akivel egy épületben dolgozunk, csak más emeleten. Ritkán látom de ha összefutunk, beszélgettünk, elvoltunk, nagy néha facebook chat.


Azt hallottam, hogy van barátja úgyhogy nem közeledtem.


Kb. egy hónapja láttam a facebookon, hogy szakítós posztokat rakosgat ki. Úgyhogy elkezdtem ráírogatni napközben, kérdezgettem róla, ismerkedtünk. Mindig rendesen válaszolgatott, és rólam is kérdezett. Beszéltük, hogy úgyis találkozunk a cég névadó partiján, de nem jött el, és utána azt írta, sajnálja.


Aztán mindennap ráírtam és egyre jobban érdekelni kezdett. De most láttam, hogy közös képet rakott ki az exével a facebookon. Ezt finom jelzésnek vettem, és azóta nem keresem. Ő sem engem.


Érdemes még a randit forszíroznom? Valaki hasonló tapasztalat?



2016. márc. 30. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, valószìnű kibékültek.
2016. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ti se facebookon éljetek
2016. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ott szeretnék, de nem nyomulok, ha foglalt a lány.
2016. márc. 30. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy csak provokáció. LEhet már túl van az exén, csak még nem akar új kapcsolatot. Szerintem barátként óvatosan közelíts felé, mintha mise történt volna. Ne férfiként!


Egyenlőre sztem nem érdemes a randit erőltetni.


Sok sikert!

28/F

2016. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!