Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelentsen? . Szorakozo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelentsen? . Szorakozo helyen voltunk, ott volt egy srac akivel egy suliba jartam, felismertuk egymast. Utana valahogy kettesbe kerultem vele es elmentunk setalni, beszelgettunk jo sokat meg ilyenek

Figyelt kérdés
leultunk egy padra es megvartuk a tobbieket. A padon sztorizgattunk meg minden es arra lettem figyelmes hogy simogatja a kezem,combomat. Utana beneztunk egy jatszoterre es ott volt egy nagy hinta(ilyen fonott es tobben elfernek rajta) na szoval abba ketten befekudtunk, piszkalta a hajamat meg simogatott.hazafele menet vegig fogtuk egymas kezet. Bucsuzoul megoleltem es megpusziltam, o mrg majdnem lesmarolt (nem veletlenul) es azt mondta hogy majd meg talalkozunk. Azota nem is jelentekezett nem irt meg semmi... Ez mkst mit jelentsen? Valaki segitsen legyszi.. (ja es bocsi hogy nem ekezettel irtam) F/17 L/14

2016. júl. 22. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: Jól nézel ki oszt ő meg dugna.
2016. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval

És szerintem túl fiatal vagy hozzá

2016. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha már 14 évesen szórakozóhelyre jársz akkor úgy van vele laza erkölcsű vagy és könnyen megkaphat.
2016. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint egy ejszakas kaland voltam neki?:D Nem szoktam ilyen helyekre jarni, egyszeri alkalom volt baratnom szuletesnapja miatt😛
2016. júl. 22. 22:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyéjszakás kaland kicsit más, mint a majdem smárolás..:D

Amúgy csak játszogat, kipróbál. Lehet hogy meg is fektetne.

2016. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, persze hogy mit jelent.:D egyebkent meg, tudom hogy ilyenkor minden lany azt mindta hogy " dehat o nem olyan" de tenyleg, o nem olyan😃
2016. júl. 22. 23:05
 7/9 A kérdező kommentje:
*mondja
2016. júl. 22. 23:05
 8/9 anonim válasza:
Megkérdezhetem merre voltál bulizni?
2016. júl. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 mire gondolsz?
2016. júl. 23. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!