Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lany akivel elegge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany akivel elegge jobban vagyok egy csomot beszelgettunk egeszen novemberig aztan mar semmi nem is irt vissza de ha talalkozunk akkor meg tok kedves jol elvagyunk jot nevetunk a lentiek alapjan nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
es tetszik nekem de o meg kijelentette hogy nem jovok be neki es elfogattam de nem tudom mit tegyek hogy elfelejtsem egyszeruen nem tudok mit tenni hogy elmuljon az erzes.

2015. ápr. 24. 18:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy azota nem is tudtam ugy mas lanyhoz kozeledni egyszeruen meg leszolitani se tudok mas lanyt.
2015. ápr. 24. 18:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajna én is szerelmes vagyok és az enyém (is) reménytelen képtelen vagyok felejteni./L.
2015. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!