Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Huszonéves fiúk, ti hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk, ti hogyan reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy találkoztok egy lánnyal, aki fiatalabb Nálatok pár évvel. Együtt jártok, majd amikor együttlétre kerülne a sor a lány bevallaná, hogy még szűz. Ti mit éreznétek, hogy éreznétek magatokat? Értékelnétek azt, hogy mesél a félelmeiről, és hogy őszintén bevallja, hogy még tapasztalatlan ilyen téren?

2016. júl. 8. 16:47
 1/7 anonim válasza:
61%

Személy szerint örülnék neki.

20/f

2016. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Ilyen lányt keresek :D sajnos manapság mindenki lefekszik mindenkivel hogy kiéljék a vágyaikat és nincs az erósz kordában tartva ami a fajfentartás ösztöne magyarul.

22/F

2016. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Jelenleg én se voltam még nővel bár 17 vagyok, de minden képp előny, bár van pár nyomi, azokat hagyd ott..
2016. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten érdekel, hogy szűz-e vagy sem..
2016. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
53%

Ha szűz akkor nyilván ez az alap nem gondolod? Mondjuk kezdjük ott, hogy a "pár évvel fiatalabb" gyanítom, hogy nem azt jelenti ami nekem még okés lenne..


24F

2016. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Azért az jelent valamit hogy vele ezt nem beszélted meg hanem itt kérdezel, nem mintha baj lenne hisz ez kérdezős oldal de vagy nem bízol benne, vagy önmagadban nem.

lehet hogy nagyon fiatal vagy még, de az első kérdés mindig az legyen hogy Neked tetszik e ahogy reagál, az önbizalom szerintem azt is jelenti hogy nem mindig azt próbálod fürkészni hogy másnak mi tetszik, hanem először azt kérdezed magadtól hogy neked tetszik e vagy tetszenek e azok az emberek vagy a viselkedésük, stb.. És ha pl nagyon tiszteletlenül viselkedik valaki akkor nem magadban keresed a hibát (persze senki sem hibátlan), hanem megvizsgálod azt is hogy az illető megérdemli e a társaságodat.

Ha nem sokkal idősebb tőled akkor biztos ő is fiatal nem tudom mennyi idős, de nem biztos hogy sokkal nagyobb tapasztalata van, viszont a kommunikáció fontos minden kapcsolathoz.. Nem feltétlenül szavakkal, sok olyan pár is van akik intuitívan ráérzéssel kommunikálnak

2016. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

FOgadjunk, hogy te egy magát nagynak gondoló 16 körüli lány vagy, a srác meg minimum 25?


" Együtt jártok, majd amikor együttlétre kerülne a sor a lány bevallaná, hogy még szűz."

Őőőmm. a lánynak nem ekkora kellett vlna bevallania. Normál esetben a szexet megelőzi egy ilyen témájú mély beszélgetés..

2016. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!