Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem érdeklődik irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik irántam a barátnőm?

Figyelt kérdés

Hali.


Az a helyzet hogy lenne egy lány akivel összejöttem. Már 3hete vagyunk együtt..és az a helyzet hogy a megismerkedésünk legeleje óta nem érdeklődik irántam semmit. Tudni kell róla hogy nagyon visszahúzódó ezért folyamatosan beszéltetnem kellett az első pár találkozásunkkor..én kérdeztem tőle sok dolgot, ő pedig tőlem semmit..Mindig csak róla beszéltünk meg általános dolgokról mint zene, meg egyéb más dolgok..az is zavart hogy mindig nekem kellett közelednem hozzá. Gondolok itt pusziról, csokról, ha együtt voltunk nem nézett rám. Emiatt megmondtam neki h inkább felejtsük el a dolgot, nincs sok értelme ha csak én közeledek hozzá. Erre mondta hogy kevés az önbecsülése és igazából nagyon bir engem csak nem tudja kimutatni és ha kell megváltozik. Végül ezután kibékültünk..a kapcsolatunk nagyon jó mederben halad..iszonyatosan sokat vagyunk együtt etc..DE..még mindig nem beszélünk rólam. Ha felhozok magamról egy témát..ő nem érdeklődik iránta csak csöndben van..emiatt már nem is merek magamról beszélni mert frusztrál. Konkrétan még a koromat se tudja szerintem...v bármi más infót..azon kívül hogy fiú vagyok és élek.


ez mitől lehet? ill hogy hozzam fel a témát? mindenképp megszeretném beszélni vele, csak nem akarom hogy pl csak azért érdeklődjön irántam mert én azt mondtam h tegye meg.


2016. jún. 13. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg miért nem érdeklődik egyáltalán.. Mert ez nem normális, hogy egyáltalán semmit se kérdez. Nem az a kíváncsi típus, vagy csak feléd nem az? Hogy jöttetek össze egyáltalán, vagy miért, ha nincs meg az összhang? Meg ha már akkor se érdeklődött utánad. Gondolom akkor inkább jobbára te szeretted volna ezt a kapcsolatot.
2016. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!