Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek lehet vlm köztünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macskarap kérdése:

Szerintetek lehet vlm köztünk vagy érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Van egy 14/L akivel 8hete nagyon jóba vagyunk!

Csak van egy "haverom" aki beszelgetett vele es irigykedett rám és kitaláltuk h mondjuk neki azt h járunk(a lány öklete volt) másnap az egész iskola tudta és nem zavarta!

Egész nap csak beszélgetünk a suliban selfieket készitunk(felrakjuk instára) meg beszélgetunk!

Már futni is elmentem vele(a barátnője is ott volt) a tisza gátra és amikor elment a barátnője elkezdett kötöszködni h úgy se merem ezt megcsinalni(olyan dolgokra értette amit előtte csinált meg)

Amikor juttunk haza akk meg a barátnőjével lefogtak es elakarták venni a táskám(kisebb nagyobb sikerrel)

Meg kérdezgetti tolem élőbben(amikor kettesbe vagyunk) h akk mi van azzal a lányal akivel irkáltam

én meg monddom h nem annyira szep

Ő: akk ki a szép lány

Én:sok van olyan

Kb ennyi

Am én 13/F


2016. márc. 24. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtad volna hogy peldaul te ilyen lehetosegekkel elni kell
2016. márc. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akk szted lehet vlm koztunk¿:)
2016. márc. 25. 06:54
 3/3 A kérdező kommentje:

Most megromlott a kapcsolatunk péntek óta írok neki és nem ír vissza szombaton írok neki és nem ír vissza kérdezem tőle h haragszik

Ő:igem

Én:tudhatom mit vétetem?

Ő:nem

Én:javithato¿

Ő:nem

És én ekkor elmentem neki venni egy bombont és oda raktam a kapujukhoz es utana rám ír h:

Te hülye vagy??😂😂😂😂😂

Én:miért?

Ő:nem is rád voltam mérges

Utana beszelgetunk tovabb elkezdi mondani h az a pasi de jó nezki cak az a bj h letiltott

Én: van róla storym

Ő: mondjad

Én elmondtam utana kerdem h micsinál?

Ő:nem ir vissza

En:zaklatlak téged?

Nem ir vissza oke en itt ra is hagytam h irok neki aztan tegnap elkuldott instagramon egy vicces posztot(altalaban naon sokszor szokott ilyet amikor meg beszeltunk) én megkerdem akk jóba vagyunk?

Nem ir vissz

Én:akkor ezt igennek veszem

De sztem az is a legnagyobb baja/bajuk(baratnojinek) mer annak a lanynak az a fiu tetszik aki egy masik lanyba szerelmes és en azzal a lánnyal jóba vok(baratsag) és a baratnoi erzik h megakarom kaparintani az en kiszemeltem de a masik lannyal basztatnak h miket mondtam ra meg ilyenek

2016. márc. 30. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!