Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire taszítanék mindenkit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire taszítanék mindenkit? Változtassak? 16/L

Figyelt kérdés

Nem igazán jövök be a srácoknak. Sejtem,hogy miért... elégé ronda vagyok(fiús az arcom,és szokatlan),illetve fogynom kéne 10 kg-ot is. Viszont nekem nagyon sok ismerősöm van,aki noha szebb nálam,de ő sem egy világszépe,és mégis bejön sok mindenkinek. De én nem tetszem nemhogy néhány embernek,de még egynek sem. Az öltözködésem elég vegyes,hisz tömegboltokban vásárolok javarészt,de próbálom kiválogatni a különleges v. éppen átlagos darabokat/pl. most nyáron sem a haspólókat hordom a fodros rövid gatyákkal/. Törekszem az egyszerűségre,letisztultságra.Imádom a nőies darabokat,magassarkú gyűjtő vagyok.

Sminkelni nem szoktam soha,semmilyen alkalomra. Korrektort használok+Labello.

Belsőleg van néhány pozitív tulajdonságom is,,de nem vagyok egy jó ember . Nagyon csipkelődős vagyok,barátnőmmel pár vicces megjegyzéssel úgy porig alázzuk egymást 1 éve napi szinten,hogy még soha nem volt belőle veszekedés.Elégé erősen vallom a nézeteimet,és szeretem másoknak is reklmázni,de ettől függetlenül nem vagyok szemellenzős,sőt,nagyon szívesen meghallgatok minden más nézőpontot.Nagyon bosszúálló vagyok,ilyenkor is érvényesül a csipkelődés. Nem szeretem magam,brutális önkritikám van. Ha magamat kell szidnom,csak úgy ömlik a számon a sok mocskos szó.Erőszakos nem vagyok,nincs bennem semmiféle depresszív hajlam,az életben mindig meglátom a dolgok szép oldalát(kivéve ha tükörbe nézek),abszolút optimista és mosolygós vagyok.Nyitottsággal nincs baj,mindenkivel megtalálom a közös hangot,és gyakran szoktam én kezdeményezni.Van olyan,ami ebből kapásból kizáró ok nálatok? A külső lehet ennyire gáz vagy a belsőmmel van a baj?

A változtatás is folyamatban van,külső terén fogyókúra,belső terén pedig már sokat változtam,tanulgatom,hogy a csipkelődés(mégha csak poén is) nem mindenkinek jön be.


2016. júl. 24. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem első lépés hogy magadban tegyél rendet. Fogadd el önmagad. Szered magadat. Ha ez megvan, a környezeted is érzi a változást, és lesz egy bizonyos kisugárzásod.

A belső személyiséged szerintem az évek során meg valtozni fog. A csipkelődést valóban nehezen tűri az emberek nagy többsége, csak azoknál csináld akik erre vevők.

Olvass sokat, így a személyiséged is változik sokat.


Mindent bele :)

20/L

2016. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia:)

A lényeg az, hogy NEKED kell szeretned önmagad. Tudom, cliché, de a fiúk szeretik az olyan lányokat, akik mosolygósak. Ha úgy érzed, fogynod kéne 10 kg-ot akkor hajrá!:)

Hidd el, nekem is volt olyan időszakom, h 5 kg-ot magamra szedtem, (szakítás után ....)de utána gyorsan észbe kaptam, és azóta rendszeresen sportolok:) (lassan 3 éve) A kedved is jobb lesz tőle + önbizalmat is ad

Ami a sminket illeti, nem kell túlzásokba esni, esetleg néhanapján kipróbálhatsz egy-két hétköznapi sminket, ami nem túl kihívó, de mégis sokat dob a külsődön.

Hajrá, csajszi!;)

22/L

2016. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! Mosolygós vagyok amúgy,írtam is,néha lehet túlzásba is viszem.Én és a 10 kg-om örökös ellenségek vagyunk,egész életemben aktív voltam,6 éve sportolok,illetve elkezdtem edzeni is,de ez a 10 kg úgy "hozzám nőtt" sajnos. :(
2016. júl. 24. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én is küzdöttem korábban nagyobb súlyfelesleggel.

Amit tanácsolni tudok az az hogy napi 2-3 liter víz legyen meg. A fehér lisztet kerüld, teljes kiörlésű kenyeret egyél. Sok zöldség gyümölcs. Cukrot mellőzd.

70% étkezés, 30 % mozgás!! :)

2016. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!