Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változtassak a barátságunkon?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtassak a barátságunkon? 13/l

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőm amellett a fiú mellett ül, akivel bevallottuk egymásnak, hogy érzünk valamit a másik iránt, de még nem járunk.

A barátnőm eddig egy másik osztálytársunkba volt reménytelenül szerelmes hat éve.

Mi ketten mindent megbeszéltünk, és tudta, hogy érzek valamit a fiú iránt. Ott volt a fél osztály, mikor bevallottuk egymásnak a sráccal, ez nem volt többe titok, de a barátnőm már előtte is tudta.

Másnap elmondta, hogy szerelmes lett a padtársába, de nem akar engem megbántani. Elfogadtam, mondtam neki, hogy nem zavar.

De valahol azért mégis fáj, mert ráakaszkodik a srácra, és nekem ez rosszul esik. A fiú sokszor bunkó vele, de velem sose, sokat beszélgetünk.

De a lánnyal kicsit megváltozott a viszonyom.

Az nem gond, hogy osztálytársak vagyunk, ilyet ne írjatok légyszi, hogy az osztálytárssal ne kezdjek ki, ez az utolsó évünk a suliban.

Mit csináljak?


2015. dec. 22. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A 21/7-es gyorstüzelővel vállalak benneteket karácsony alkalmából, így megoldódik mind a kettőtök gondja. :D
2015. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Kis takony vagy még, 13 évesen csak a miki egérbe legyél szerelmes
2015. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne már ne legyetek ilyen bunkók. szerintem beszél meg barátnőddel h azért ez rosszul esik a srác ha meg tényleg tetszik szerintem hajrá
2015. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az előző válasz adókkal :) szerintem beszéljétek meg a sráccal és a lánnyal is hogy mivan és ha ők járni fognak ne foglalkozz velük tudom fájni fog de nem szabad hogy ezt észre vegyék. Ha pedig te jársz a sráccal akkor a lánynak kell beletörődnie :)
2015. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!