Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még olyan lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan lányok akiknek szép a mosolyuk, kisugárzásuk?

Figyelt kérdés
Érdekel hogy még vannak-e ilyen lányok.
2016. júl. 25. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Biztos vagyok ebben!:)
2016. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az összes kedves nőstény teremtmény kihalt a Föld bolygón, már csak a selejt maradt :DD Persze, hogy vannak, csak keresni kell őket. Attól, hogy te most nem találsz, nem azt jelenti, hogy nincs egy aranyos se. Gondolkodj egy kicsit, biztos sokan írják majd, hogy "igen, én vagyok az élő példa", nagyon sok ilyen lány van, csak már nincs akkora igény a kisugárzásukra :c Már sokaknak az is elég, ha mindent kipakol :/
2016. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze :)
2016. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen vannak. Te is találni fogsz az biztos :)
2016. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, már rég kihaltak.
2016. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze! Mint például én :D
2016. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok:D
2016. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!