Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyennek látjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyennek látjátok ezt a srácot? :D Esetleg így látatlanba elmennétek vele egy találkozóra?

Figyelt kérdés

-16 éves

-Középmagas

-Rövid egyszerű barna hajú

-Szakáll, bajusz

-Viszonylag izmos testalkat

-10 éve sportol

-Kick boksz országos versenyre hívták de nem ment el :/

-Normális

-Jó fej

-Igényes (állandóan illatos...)

-Kedves

-Vicces, de tud komoly is lenni

-Pozitív, mindenben a jót látja

-A legrosszabb helyzetekben is tud hülyéskedni és élvezi az életet


2016. júl. 25. 21:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

És azt, hogy elhívták egy kick box országos versenyre, kiszopom az ujjamból. Mert hogy nem fogom tudni, az hót' ziher.


Alapvetően nincs vele semmi baj, de nem tudom, hogy a Szakáll és a bajusz hogy áll, mert ilyen fiatal korban általában nem jól.

2016. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó ronda lehetsz, csak a pozitív tulajdonságaidat írtad le, ami alapból visszataszító. Emellett ha itt kell feltenned ilyen kérdést, akkor nem lehet valami sok önbizalmad. 17/L
2016. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

"És azt, hogy elhívták egy kick box országos versenyre, kiszopom az ujjamból. Mert hogy nem fogom tudni, az hót' ziher. "


Ezt, hogy érted? :D


Hidd el jobban áll mint ha nem lenne :D

2016. júl. 25. 21:24
 4/31 A kérdező kommentje:
Figyelj, honnan tudod, hogy ez én vagyok? :D
2016. júl. 25. 21:24
 5/31 anonim ***** válasza:
Engem meghívtak az oszkár díj átadóra mert ide szerették volna adni de nem mentem el:c Inkább kapja Dicaprio megérdemli..az egy dolog hogy meghívtak de nem biztos,hogy azért mert olyan jó vagy lehet csak vizes fiúnak vagy hasonló:)
2016. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Egyébként meg miért írjak le rossz tulajdonságokat ha szerintem nincs. De a kedvedért megerőltetem magam és megpróbálok néhányat ;)


Kicsit nehezen oldódik társaságban

Az is lehet rossz, hogy mindent elhülyéskedik

Mai Magyarországon már az is rossznak számít ha valaki Hungarista


Több nem jut eszembe :)

2016. júl. 25. 21:26
 7/31 A kérdező kommentje:

Értelek...... :D


Nah nem azért :D

Mivel annyira jónak találta az edző, felnőttekhez tette, de az edző szerint az sem az ő szintje volt. Így gondolom nem csak vizesfiúcskának hívták el. :D

2016. júl. 25. 21:28
 8/31 A kérdező kommentje:

Egyébként ... :D

10 év sport után ne lenne önbizalom... cöhh :D

2016. júl. 25. 21:29
 9/31 anonim ***** válasza:
Merrefele laksz? :))
2016. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Békés megye
2016. júl. 25. 21:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!