Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyennek látjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyennek látjátok ezt a srácot? :D Esetleg így látatlanba elmennétek vele egy találkozóra?

Figyelt kérdés

-16 éves

-Középmagas

-Rövid egyszerű barna hajú

-Szakáll, bajusz

-Viszonylag izmos testalkat

-10 éve sportol

-Kick boksz országos versenyre hívták de nem ment el :/

-Normális

-Jó fej

-Igényes (állandóan illatos...)

-Kedves

-Vicces, de tud komoly is lenni

-Pozitív, mindenben a jót látja

-A legrosszabb helyzetekben is tud hülyéskedni és élvezi az életet


2016. júl. 25. 21:18
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Haver ha te itt kérsz tanácsokat és csajozol van egy nagyon rossz hírem.
2016. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Olyan kis aranyosak vagytok, hogy ilyen szépeket mondtok ^^


[link]


:( néhány szőrszál khmmm


Jó látni, hogy ennyire összetartóak vagytok és közös erővel gépelitek a negatív cuccaitokat... #teamwork

2016. júl. 26. 17:05
 23/31 anonim válasza:

Nem mi akarunk itt becsajozni.

Mert valszeg ez a célod.

2016. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire bizonyítani akarsz, miért nem arról a híres srácról teszel fel képet?


Öregem... ne a gyakorikérdéseken akarj önbizalmat kapni, mert ez nagyon szánalmas és kétségbeesett húzás.

2016. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Jólvan, hagyjuk ezeket szerintem, mindenkinek jobb lesz ;)


Nem tudom hol olvastál olyat, hogy "Csajozni akarok" vagy valami egyéb erre utaló jelet. Végül is azt se tudom miből gondoljátok, hogy én vagyok az a srác...


Feltettem egy kérdést, hogy mi a véleményetek erről és ennyi.


De hagyjuk inkább, leszek én büszke Magyar létemre aki bocsánatot kér ha esetleg megbántottam valakit...

2016. júl. 26. 18:58
 26/31 anonim válasza:

Senkit nem bántottál meg.

Mindenki tudja hogy te vagy ez az adott személy akiről jellemzést kértél.

És tenyleg azt mondom hogy ne itt akarj önbizalmat meg barátnőt szerezni.

2016. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Jelenleg van akiért harcoljak, szóval eszem ágába sem lenne itt barátnőt keresni... Ismernél milyen vagyok akkor tudnád ezt :D


Csak kíváncsi voltam arra, hogy mások mit gondolnak, de nem igazán kaptam olyan választ ami kielégítene.

2016. júl. 26. 20:07
 28/31 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy azért voltam rá kíváncsi, mert az adott személy annyira kétértelmű jeleket ad, hogy nem tudom eldönteni most mi a helyzet.
2016. júl. 26. 20:09
 29/31 anonim ***** válasza:

#28


Talán elég lett volna leírni azt, hogy hogyan áll jelenleg köztetek a helyzet... milyen jelek vannak arra, hogy érdekled, milyenek arra, hogy nem... megspóroltál volna egy raklapnyi időt.


Egy jellemzéssel sokra nem megyünk, hisz lehet, hogy valakit 8 ember le sem sz@r, de egy 9. és 10. ember meg kedveli az adott személyt, és tetszik nekik.

2016. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, de olyat már korábban tettem fel és az átlagos válaszok jöttek...


-Hívd el valahova

-Legyél kedves vele

-Nevettesd meg

És társai


Akik ilyeneket írnak azok szerint ezeket nem csinálom meg vagy nem tudom ...


Ha gondolod és akarsz segíteni egy picit akkor privátba leírhatom.

2016. júl. 26. 20:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!