Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy kamaszkorban semmi értelme egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Akkor és annyit lehet együtt lenni, amikor és amennyit a szülő engedi. Ezáltal pl szex is akkor van, mikor a szülő "engedi". Programok, ajándékok: amire a szülő pénzt ad, nem a pár fönti el, hogy mit akarnak mikor csinálni vagy venni.

Nem is a kapcsolatban levő 2 ember dönt a kapcsolat alakulásáról, hanem a szülők.

Ennek így mi értelme?


2016. júl. 25. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A szülők nem mindig tudnak mindenről ami a gyerekük és a párjuk közt történik.


Zsebpénzt kaphatnak a gyerekek így ez is megoldva...


Meg mondhatod azt is az anyádnak hogy jajj Elmegyek a ,,Lilivel sétálni" erre elmész a barázodhoz. Ennyi...


Nem feltétlen a szülő szabja meg a feltételeket.

2016. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért engem nem korlátoztak ennyire szüleim:D Egyszer éreztem azt hogy problémát okoz hogy végtére ők döntenek, amikor is nem engedték hogy együtt aludjunk. De amúgy ajándékot készítünk leginkább, azt hogy menjünk egymáshoz sose tiltották meg, ha kellett programra vagy valamire adtak pénzt, de zsebpénzem is van azért ennyi. Szóval nem volt problémás annyira. Mondjuk hozzátenném fogalmam sincs mi lett volna ha nem 17 évesen lesz először barátom, hanem pár évvel előtte:D Amúgy szerintem "sincs értelme" a legtöbb 15 alatti kapcsolatnak (de nem a szülős dolog miatt), de sok mindennek nincs értelme azt mégis csináljuk:D
2016. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt lehet gyakorolni, tanulni a hibákból. Ez hülyeség amit írsz.. miért ne dönthetné el a pár, hogy mikor mit akarnak csinálni? Nem tudom, hogy neked milyen szüleid vannak:D

A szülő jó, hogy nem támogatja a szexet 14 évesen. Minden amit tesznek, az értünk van, a biztonságunkért és nem hiszem, hogy azt mondja anyukád, hogy márpedig zoknit fogsz a szerelmednek adni ajándékba, a akarod ha nem:DD

2016. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Hát azért engem nem korlátoztak ennyire szüleim:D Egyszer éreztem azt hogy problémát okoz hogy végtére ők döntenek, amikor is nem engedték hogy együtt aludjunk. De amúgy ajándékot készítünk leginkább, azt hogy menjünk egymáshoz sose tiltották meg, ha kellett programra vagy valamire adtak pénzt, de zsebpénzem is van azért ennyi. Szóval nem volt problémás annyira. Mondjuk hozzátenném fogalmam sincs mi lett volna ha nem 17 évesen lesz először barátom, hanem pár évvel előtte:D Amúgy szerintem "sincs értelme" a legtöbb 15 alatti kapcsolatnak (de nem a szülős dolog miatt), de sok mindennek nincs értelme azt mégis csináljuk:D
2016. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
hupsz, ezt nem tudom miért csinálta:D
2016. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Én még jócskán a tizenéves kategóriába tartozom, és a zsebpénzt nem anyuci-apuci adja. Megkeresem magamnak.

Igaz, a "randevúk" többnyire a szüleim engedélyével történnek, de nem bánom, mert nem igazán volt ilyenem. És eszemben sincs egy ideig szexelni. :D

2016. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem minden szülő tekinti a tulajdonának a gyerekét hogy az életét is ő irányítsa. Mellesleg elmehet dolgozni is a kamasz pl hétvégi/délutáni ill. nyári munkára amiből lesz pénze. Meg ott a zsebpénz is. Általába a szülő ha zsebpénzt ad, akkor nem mondja meg, hogy a gyerek mit vegyen rajta. Ha egy hamburger akar, akkor azt vesz, ha egy új ruhát akkor azt. Eléggé ritka dolgot írtál le. Én még egy szülőről se hallottam, aki így korlátozta volna a gyerekét. Ez már drasztikus és durva. A szülőnek a gyerekéről van szó, nem a tulajdonáról...
2016. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Majdnem az összes ismerősömmel ilyenek voltak a szülei.. A maradékkal meg egyáltalán nem törődtek soha, semmilyen formában, ők szabadon voltak engedve, hogy tegyenek, amit akarnak.
2016. júl. 25. 22:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes. Fura, hogy az összes ismerősöd szülei abba a bizonyos "két véglet" kategóriába vannak. Nekem pl kb minden ismerősöm szülei másmilyenek, de egy-két kivétellel nem korlátozza egyik se így a gyerekét. És a kivétel se szabja meg, mit vegyen a gyereke a pénzéből, csak nem nagyon engedi kb sehova a gyerekét
2016. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, egyetértek. Nekem az egész kamaszkor olyan volt, hogy "felnőttesdit" játszunk, de anyu még összeráncolja a szemöldökét.
2016. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!