Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme egy párkapcsolatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy párkapcsolatnak úgy, hogy ha az egyik fél külföldön él és 3 havonta jár haza?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:

- szereted?

- ő szeret?

- lehet tudni, meddig tart ez a távollét?

Kb ezekből szűrheted le a választ. De csak Te döntheted el.

2016. jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem rég óta tart a kapcsolat, jó eséllyel nem fogja túlélni már az első/második 3 hónapot sem. Ha van már egy szép múltatok, akkor rövid távon (értsd max. 6-9 hónap) fenntartható, hosszú távon (több év) viszont halálra van ítélve. Persze kivételek vannak, ami ritka, mint a fehér holló, dönts hát belátásod szerint.
2016. jan. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan házaspárt, akik így élnek.
2016. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Őszintén én nem sok értelmét látom. Maximum rövidebb távon lehet ezt kibírni, ahogy az egyik válaszoló is írta, évekig viszont esélytelen. Nekem legalábbis egész biztosan nem menne ez hosszútávon. Mondom ezt úgy, hogy az én kapcsolatom is távkapcsolat jellegű, heti egyszer tudunk találkozni, de már ez is elég nehéz. 3 havonta látni egymást... szerintem az már nem igazi kapcsolat.
2016. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez az idő sztem nagyon sok. Ez így minden csak nem kapcsolat.

Meg a legidegesítőbb az, hogyha történik neadjisten valami tragédia valamelyikőtökkel a másik nem tud a segítségére lenni és lehet idegeskedni vajon most mi is lehet vele.

Max ha még te is kiköltözöl vele együtt, de akkor a te életed is lecserélődik és ez már megint más kérdés és ezt neked kell tudnod megéri-e neked mindezt egy kapcsolatért feladni.

2016. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sokan igy élnek "kapcsolatban"

igy nem tudom mi értelme van mégis van ilyen

2016. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utána otthon van egy ideig? Többet keres így sokkal? Anyagi függetlensèget ad?
2016. jan. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!