Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lenne így értelme szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne így értelme szerintetek a komolyabb párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Szóval másfél hónapja kavarunk. Ez azt jelenti, hogy kb úgy funkcionálunk, mint egy rendes pár, heti 2-3x találkozunk, amikor nálam vagyunk csókok is vannak, összebújunk, de nem vagyunk együtt. Annak ellenére, hogy az utcán nem ölelkezünk, nem fogjuk egymás kezét se semmi, mindenki egy párnak néz minket, tehát látszik hogy van valami köztünk. Én az elejétől fogva többet akartam, lassan kezdek beleszeretni. Ő is érez valamit (az elején ezt mondta), de nem tudja hogy mit akar, nemrég volt túl egy csúnya szakításon ami nagyon megviselte. Azóta nem beszéltünk ilyenekről. Sajnos az a helyzet, hogy augusztus végén munka miatt nekem Pestre kell cuccolnom, és csak hétvégente tudok hazajönni - ott áll egy lakás ismerősöktől olyan olcsón, hogy olyat nem is találhatnék, ezért szüleim erőltetik hogy menjek oda dolgozni és világot látni míg újra jelentkezek egyetemre jövőre. Ő utálja Pestet, de zenél, zenekara is van, albumuk is van, már pár befutott zenekar menedzsere is felfigyelt rájuk az előző években, szóval ha keményen dolgoznak, akkor befuthat a zenekar, tehát székhelyet kell módosítaniuk majd ha ez megtörténik (alföldi kisvárosban lakunk).

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek működhet így a kapcsolatunk, hogy csak hétvégente találkozunk? Én nagyon félek ettől a helyzettől, legszívesebben el se mennék, annyira szeretnék vele lenni, de úgy néz ki hogy muszáj.

19/L, 20/F



2015. júl. 25. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Miatta ne maradj otthon,Pesttel jobban jársz,több a lehetőség.Ne te áldozz fel mindent,ráadásul annak fényében,hogy azt se tudja mit akar.Majd meglátod hogyan viszonyul mindenhez.Ha ő nem tesz semmit,nem lép az irányodba,akkor jobban jársz majd ha Pesten keresel magadnak valakit.
2015. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen járok jobban Pesttel, mert csak érettségim van, azzal nem fogok százezreket fizető állást találni, amit keresek meg nagyjából fel is élem, max 20 ezret tudnék félretenni, ha összehúzom magam. Itthon viszont ha csak minimálbért keresek, azt teljesen félre tudom rakni, mert szüleim egyáltalán nem fogadnak el tőlem pénzt hogy hazaadjak.

És könnyű azt mondani hogy hagyjam őt, mikor már szeretem. :S

Egyébként ő is tervez velem nagyon, sok olyan kijelentése van hogy ide meg oda is menjek vele és ezt meg azt csináljuk közösen, és nem csak duma, mert tényleg aztán találkozunk és meg is csináljuk őket.

Azt meg konkrétan megmondtam neki az elején, hogy ha csak barátok leszünk akkor nem fogok vele minden nap beszélni és heti 3x találkozni, mert nekem pasira van szükségem ekkora mennyiségben nem pedig barátra. És megértette ezt, ennek ellenére mégis sokat hív meg tervez velem.

2015. júl. 25. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Működni akár működhet is, de minek! Szerelmesek nem vagytok egymásba, csak éppen nincs más, azért vagytok együtt. Ez csak felesleges gatyázás. Tudom, hogy úgy érzed, de az idő nem áll végtelenül rendelkezésedre. Észre sem veszed, és elszaladt melletted. Arról nem is beszélve, hogy a fiú zenész. Nekem is volt zenekarom, tudom, milyen egy fellépés utáni lányroham, aminek még egy aszexuális majom is nehezen tudna ellenállni, nemhogy egészséges ösztönökkel megáldott férfiember.

Szóval MINDEN szempontból felejtős a dolog.

2015. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Bár nem tudom, hogy honnan veszed hogy nem vagyunk szerelmesek. Legalábbis én szerelmes vagyok belé, hülyeség hogy nincs más, kapásból 2 srác is elkezdte tenni nekem a szépet, csakhogy nem érdekel más, nekem ő kell. Őt nem tudom hogy jelenleg mit érez.

2015. júl. 26. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!