Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Veletek már előfordult?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek már előfordult?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és még nincs barátom,mert még túl korainak gondolom ,de néha úgy érzem,hogy nagyon szükségem volna valakire,akinek elmondhatok mindent,megölelhetem és hozzábujhatok ha valami bánt ,vagy ha csak úgy kedvem tartja.


Nektek már volt ilyen?



2016. júl. 26. 17:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 26. 18:00
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Engem most egy ilyen kis cuki szeretre kiéhezett lányka ültetett fel. Kössz szépen. Maradjatok még a plüsmacinál...
2016. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én meg egy bujos kiscicát szeretnék akire várok bármennyit csak pestközeli legyen.akár éveket is várok rá..
2016. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is úgy voltam 14-15 éves koromban hogy nem kell kapcsolat még fiatal vagyok hozzá.

Most 17 évesen már nem tartom korainak és teljesen így vagyok ezzel, van sokszor ilyen hogy hiányzik egy partner.

17/F

2016. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én is érzem néha így, viszont nem görcsölök azon, hogy nincs barátom..

Ha lesz akkor lesz, ha meg nem hát ez van..

16l

2016. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen volt de rájöttem, hogy csak azért van, mert a barátnőim (korombeliek) már pasiznak, én pedig csak be akarok illeszkedni. De nem bánom hogy nem vagyok olyan mint ők :) 13/L
2016. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Vagy ti, vagy én értettem félre, de nekem ez úgy jött le, hogy ő nem pasit akar, csak szeretethiányos. Néha odabújna valakihez, aki megérti, aki szereti, és aki nem a családja tagja.
2016. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Valahogy így :(
2016. júl. 26. 21:13
 19/19 anonim ***** válasza:

Biztos én vagyok érzelgős de én már kb 13-14 éves korom óta akartam barátnőt (vagy akár csak egy hosszú smárolást)


F/17 (bocsi)

2016. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!