Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én emlékezek az emberekre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én emlékezek az emberekre?

Figyelt kérdés
Másokkal is megtörténik, hogy lat valakit az utcán például reggel es meg este is az eszébe van? Velem mindig így van ha látok egy lányt aki tetszik az meg este is eszembe jut ahogy éppen lattam.

2016. júl. 26. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is szokott
2016. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi velem is szokott ilyen lenni! 😊😊
2016. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zóna_pocok ***** válasza:
Nekem is eszembe jut parszor. Volt regen egy lany aki nagyon megfogott mikor a buszon utaztunk. Majdnem egy evvel kesobb megint lattam es akk mar odamentem hozza szerencset probalni. Sajnos egy onelegult flegma volt, nem is erdekelt tovabb.
2016. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
velem is volt, de 2 hónap telt el a két eset között, először is tetszett, másodszor jobban :) azóta se láttam :s
2016. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor jó, azt hittem csak én vagyok ilyen, hogy megjegyzem az embereket a esetemben a csajokat.

#3 téged sajnállak...

2016. júl. 26. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismeros 15f
2016. júl. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!