Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális dolog hogy ilyen...

Ez normális dolog hogy ilyen szinten elfáradtam, kimerültem lelkileg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a típus vagyok, aki szívesen segít mindig bárkinek bármiben, bármikor szívesen ad tanácsot, vagy ha szükség van rá, akkor lelkileg megpróbál támaszt nyújtani. Ezt úgy téve, hogy az örök optimizmus mindig megmarad bennem, viszont igyekszem a realitások talaján mozogni. Viszont most úgy érzem, hogy nekem lenne szükségem segítségre, kimerültem, és nem látok magam körül olyat, aki nekem tudna segítő támaszom lenni. Úgy érzem ha én szorulok segítségre, egyedül vagyok. Ritkán van ilyen, de megesik. Sajnos ez az érzés abból fakad, hogy sokan miután "um." helyrejöttek, eltávolodnak... Normális ez az érzés? Ilyenkor mit lehet tenni, azon kívül, hogy az ember megértő füleket keres?


25N



2015. febr. 19. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, ha folyton mások problémájával küzdesz meg, az egy idő után neked is betehet.

Kapcsolódj ki, tölt időt a barátaiddal, szórakozz, ne foglalkozz egy darabig szerintem problémákkal, és nem lesz gond.

2015. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Időnként mindenki érzi így magát, és megy át nehezebb időszakon, ez teljesen normális, és ideiglenes. Van olyan barátod, rokonod vagy bárki ismerősöd akihez közel állsz, és akinél úgy érzed, hogy köztetek nem a te segítő szereped dominál, hanem összességében önmagadért kedvel és van jóban veled? Ilyen emberre lenne szükséged. Ez így szokott menni, hogy aki segítségre szorul néha, az nem feltétlenül jó segítő is fordított helyzetben.. :S :)
2015. febr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont most érzem ugyanezt, hogy elfáradtam. Egyszerűen lemerültem és nekem sincs senki, aki így igazán "fel tudna tölteni", mert mindenkinél csak azt érzem, hogy egyre szívják és szívják el az energiámat. Előfordult már többször ilyen, de sajnos az utóbbi időben egyre gyakoribb és általában "megoldódik" magától, de azért elég parás ez az állapot. Mintha kb. egy telefon lennék, aminek lemerült az akksija..


23L

2017. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!