Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy bizonyos személlyel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy bizonyos személlyel folyton összesodor a sors azzal lesz komolyabb dolgom valamikor?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit fura a kérdés. Azt értem alatta, hogy egy oviba jártunk, egy csoportba, ovis ballagáson ő volt a párom, egy általánosba jártunk, egy hittanra, együtt konfirmálkodtunk, ahol szintén egymás mellett álltunk, ugyanabba középiskolába járunk (idén kezdjük), és azt hiszem a kolesz is ugyanaz lesz.

Nem voltunk soha barátok, pár szót beszéltünk csak, de nekem ő tetszett, és teljesen úgy tűnt a jelekből, hogy én is neki, de mikor valaki mondta neki hogy nekem tetszik, ő azt mondta tudja. Szóval nem különösebben érdekelte.Ja az még kimaradt, hogy a konfirmációs ebéd ugyanabban az étteremben, szomszédos asztalnál volt a két családnak (ezt nem tudta senki előre,teljesen váratlanul ért).

Szóval nagyjából ennyi. Ezek a dolgok jelentenek valamit, vagy csak én vagyok ilyen naiv? Lehet még köztünk valami? Légyszíves legyetek kíméletesek, de őszinték. A normális válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 28. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze,bármi lehet köztetek,csak kell egy kezdőlöket. Beszélgess vele többet :) Legyél sokat a közelében :D Biztos fel fog neki tűnni,hogy érzel iránta valamit. Egyénként ez szerintem nem naiv gondolat :D Teljesen természetes :) Sok sikert ^^
2016. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyen ez, ha egy környéken éltek.. :D
2016. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm szépen a választ! :)

#2: Az ovi meg az általános oké, hogy egy környék, de egymás mellet két általános is van. Étteremből sem csak egy van a belvárosba, és 20 konfirmandus volt, és ebből pont mi ketten mentünk ugyanabba az étterembe.

2016. júl. 28. 22:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy a középiskola egy másik városban van, bár ezt a kollégiumból le lehet szűrni. És nem sima gimi, hanem szakgimnázium. Tehát az érdeklődésünk is hasonló (bár nem ugyanaz a szak, de egy ágazat).
2016. júl. 28. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!