Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok egy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok egy bizonyos férfival ilyen gyakran? Lehet hogy a sors akar üzenni, hogy ő az igazi? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Remélem lesz aki elolvassa a történetemet, és segít. Szóval körülbelül 1 éve ismertem meg az illetőt, úgy hogy a munkatársam lett. Akkor nem sokat beszéltünk, de engem nagyon nagyon vonzott, pedig volt párja mindkettőnknek akkoriban. Majd ő hamar felmondott ott, aztán később én is. Viszont facebookon ismerősök voltunk, és 2015 tavaszán elkezdtünk beszélgetni, egy véletlen folytán. Kiderült, hogy én sem voltam neki közömbös soha, és már neki sincs barátnője, viszont azt is elmondta hogy....mivel egyedül már nem tudja fizetni az albérletét, ezért vissza fog költözni a szülővárosába ami innen több száz kilóméterre van. De előtte szeretne velem találkozni, célzott rá hogy maradásra bírhatnám akár ha összejönnénk. De én nem akartam egyből..csak halogattam mert féltem a randitól, fel akartam rá készülni, hogy jobb formában legyek. De ő nem várta ezt meg, és vissza költözött. Majdnem bele őrültem ebbe a tudatba hogy elszalasztottam. Azóta is leveleztünk, és ő még akkor is nyitott lett volna a dologra, viszont azt várta el hogy én utazzak el hozzá, mert nála tudtunk volna kettesben lenni, bár én ezt inkább lustaságnak éreztem. Szóba jött köztünk az összeköltözés, hogy én költöznék hozzá, mert ott jobbak az esélyeink, hogy hova utazgatnánk a jövőben nyaralni, és még ezer ilyen dolog, mindezt úgy hogy soha meg sem érintettük egymást..talán pont ez volt benne ami elvarázsolt. Nem éreztem úgy hogy ő csak egy éjszakát akarna tőlem, mindvégig olyan érzésem volt vele kapcsolatban mintha ő lenne a lelki társam. Aztán mindennek az lett a vége hogy én nem voltam hajlandó elutazni hozzá. Mert nincs ennyi pénzem vonatra, és szabadidőm sincsen annyi hogy megérje, csak úgy tudtam volna menni hogy szombat délutánra vagyok ott, és vasárnap délben indulok haza. Így aztán megszakadt köztünk a kapcsolat facebookon is. Július óta nem beszéltünk. Viszont mostanában folyton vele álmodom éjjelente, hogy együtt vagyunk, szerelmesek vagyunk, és van egy visszatérő képsor ami ismétlődik az álmaimban, emiatt hiszem hogy talán valami jelentése van. Az hogy mellette ülök egy autóban, és megyünk valahová, azt nem tudom hová, de érzem hogy messze el innen, boldogok vagyunk, tele reményekkel, és egy alagútba is bemegyünk közben, majd itt véget ér az álmom. Sokat gondolok rá emiatt, viszont nem tudok róla semmit azóta, lehet már van barátnője, lehet nem is kíváncsi rám, nem tudom mit tegyek...felkeressem újra? És ha még mindig vevő lenne rám, akkor elutazzak hozzá egy ilyen rövidke hétvégére?
2015. nov. 7. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy összeköltözni, hogy még csak meg sem érintettétek egymást, még csak egy kiadósat sem fingottatok egymás előtt, nem is ismeritek egymást? Fatális hiba lenne. Ez inkább plátói sóvárgás, mintsem szerelem. Legalábbis a részedről biztosan. Nincs jelentősége az álmodnak, vágysz rá tudat alatt, és ezért álmodsz vele.
2015. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én a kedvenc énekesemmel szoktam álmodni, akkor ő lenne az igazi?? valaki szólhatna neki végre hogy velem kéne összejönnie :D:D


az álom nem jelent semmit, max azt, hogy sokat gondolsz rá.

2015. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!