Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MINDENKINEK van párja ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MINDENKINEK van párja ebben a világban?

Figyelt kérdés

Ti hogy csináltátok?? Tettek a párotokért, vagy a „sors” alakított mindent? :O.. (Úgy értem a tettetek, hogy esetleg megléptétek az első lépést és közeledni kezdtetek.)

17F



2016. jún. 11. 09:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

hát nyilván, máshogy nemigen lehet tudtommal:D Ha összehoznak titeket, akkor is neked kell megtenni az első lépéseket szerintem:D Tenni mindenképp kell valamit, nem ugrik az öledbe:D


20/f

2016. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs senkim :/

17/f

2016. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 sajnállak téged, nekem sincs, de én tudom miért :D.. Nem-nem a külsőm miatt, hanem egy szerencsétlen vagyok, aki szó szerint összefossa magát egy lánytól :O..
2016. jún. 11. 09:33
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
kérdező, mi az amiben nagyon jó vagy?
2016. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Profin hazudok és a megtévesztés mestere vagyok, jah nem :D, vagy igen :P.

Hát tudok rajzolni (nem profin) Meg futásban is jó vagyok :). Ingafutáson 1. lettem ha ez ér valamit XD

2016. jún. 11. 09:39
 6/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk a futás érthető :O.. Mindig elfutok a lányoktól, meg a busz után is mindig futok, meg mindig futnom kell, mert ilyen ügyi-fogyi vagyok, és mindig kapkodnom kell meg sietnem. Hiperaktív vagyok :D
2016. jún. 11. 09:42
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
de szoktál próbálkozni ismerkedni, vagy nem is mersz? Egyébként az ilyen emberek általában maximalisták, mindig a legjobbat várják el saját maguktól, és így maga a félelem attól, hogy nem fogsz tudni magadhoz méltóan(vagy ahogy elképzeled, hogy kéne csinálnod) viselkedni az ismerkedésnél teljesen meggátol abban, hogy egyáltalán nekivágj a dolognak.
2016. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Szerintem ha felmérnénk a világ összes emberét akkor több lenne az egyedülálló, mint a kapcsolatban lévő.
2016. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Folyton agyalok, hogy a tökéletes legyen minden és ezért addigra a pillanat elmúlik :O.. Viccelsz, egyszer sem próbálkoztam még :D, ott lenne nekem végem. Oda mennék és csak vörösen ilyeneket mondanák, hát ő izé, ő , hogy is mondjam, őőőőőőőőő.. Közben meg azt hinném, hogy értelmesen beszélek :O
2016. jún. 11. 09:56
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, akkor maximalista vagy:D Fogadd el, hogy hibázni is lehet, főleg első alkalommal:D És ne agyald túl a dolgokat
2016. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!