Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok szemüveges lány miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szemüveges lány miért tartja hátránynak a szemüveget?

Figyelt kérdés
Szerintem a szemüveggel sokkal bombázóbbak, mint anélkül. Nálam az nagy hátrány, ha valaki nem szemüveges, azt valahogy nem tudom magam mellé elképzelni.

2016. júl. 28. 15:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék szexi bombázó lenni, inkább csinos, aranyos. Ahhoz pedig nagyon nem illik a szemüveg. :(

Ezen kívül pedig kicsi koromban rengeteget csúfoltak és nem tudtam tenni ellene semmit... Tehát nagy ellenségek vagyunk a szemüvegem és én.

2016. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

#11: A szemüveg nem jelenti,hogy valaki csak és kizárólag szexi bombázó lesz tőle......... :)

Nagyon sok szemüveges lány van, aki csinos és aranyos a szemüvegével együtt. Sőt, a legtöbb szemüveges lány ilyen :) !

2016. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én ígyis fiatalabbnak nézek ki a koromnál és kislányos is az arcom, ha felveszem a szemüvegem akkor elvegyülnék a kisiskolások között :( Ahhoz meg hogy valaki bombázó legyen szemüvegben, olyan arccal is kell rendelkezni.
2016. júl. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Szerintem egy szemüveg az arcot meg tudja szépíteni és ettől lehet valaki a cuki, aranyos lány, de ha olyan az öltözet és kicsit erősebb smink is van, akkor a bombázós, rossz kislányos stílus is ráadható a lányra! ;)
2016. júl. 29. 09:43
 15/23 anonim ***** válasza:

Szemüveges vagyok,és nem igazán volt gond sosem az ismerkedésnél,hogy van..pláne h mindig (majdnem mindig) máskeretes szemüveggel jelentem meg!

Viszont sosem smacizok +egyebek a párommal szemüvegbe..halálom h koszos..meg látom h barátnőmnek is koszos a szemöüvegje vagy egyéb

2016. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#15: A csókolózástól hogy lehet koszos? Én is szemüveges vagyok és sosem lett koszos olyankor...
2016. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

16# hozzáér az arca orra stb!

Engem meg zavar ez van:)

2016. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Hát nem tudom, én is szemüveges voltam nagyon sokáig, elsős korom óta egészen 2015 szeptember végéig. Kipróbáltam a kontaktlencse, de nem valami jó szerintem az sem, drága, pepecselős, nem érte meg.

Megműtettem a szemem 18 évesen elsősorban a suli miatt, de amúgy is megakartam csináltatni. Nem bántam meg! :)

A szemüveg és a rossz látásom (-6) hátráltatott sok dologban, elegem volt belőle.

Hogy miért hátrány? Mert engem hátráltatott strandolásnál, kézilabdánál röplabdánál eltaláltak, simán beleállhatott volna a szemembe, akkor mondtam, hogy többé nem akarok szemüveges lenni.

2016. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
43%

Mert akárhogy vesszük,bizony aki szemcsit hord az nem egészséges.És van aki ebből indulki,hogy neki nem kell pápaszemes lány,aki nyilván egyfolytában tanul/olvas. És mindenkinek a menő csávó kell,az pedig akkor sem hordja a szemcsit ha kell(ene) és a nője sem.Az máskérdés,hogy szemcsis csaj akkor sem tudna labdba rugnia menő srácnál,ha szemcsitlen volna.

És mielőtt szó éri a házam elejét:én is szemcsis vagyok meg a szüleim,és a tesóm is.


mondjuk nálam nem hátrány,de én nem vagyok menő csávó.

2016. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
en is szemuveges lettem par honapja es igaz mindenki azt mondja nagyon jol all, nekem megis kevesebb az onbizalmam szemuvegeben :D olyan erzes ont el mintha az emberek azt gondolnak, hogy heh ez a lany vakoskodik szemuveg nelkul,de bena :D persze valoszinuleg nincs igy... pedig amugy tenyleg jol all..
2016. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!