Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jut mindig eszembe a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut mindig eszembe a régi szerelmem, amikor már barátom van, akit nagyon szeretek és mindent megtennék érte?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, aki akkor tetszett meg, amikor gimibe kerültem. 3 éven át egyre közelebb kerültem hozzá, megismerkedtem vele és úgy tűnt, alakult valami közöttünk. Ez idő alatt teljesen beleszerettem, ám egyszer csak váratlanul végetért az érdeklődése irántam. Pár hétre rá barátnője lett, akit egy program alkalmával elég nyilvánvalóan mutogatott nekem és figyelte a reakciómat, csak nem kapott semmit :D volt annyi eszem, hogy nem mutattam ki, az után végre képes voltam lezárni magamban, hogy nem lesz köztünk semmi és nem próbálkoztam többet nála. Rá két hónapra kapcsolatba kezdtem egy másik fiúval, akit nagyon szeretek és a világért sem hagynám el, még a másik fiúért sem, viszont rendszeresen beugrik a régi szerelmem arca és olyankor nagyon rosszul érzem magam egy pillanatra, de mindig elhesegetem az érzést, mondván én már mást szeretek. Miért nem vagyok képes teljesen túllépni az első fiún, amikor teljesen boldog vagyok a jelenlegi párommal?
2016. júl. 28. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Azért, mert benned is riba*c vér folyik, mint a többi lányban akik rendszeresen megcsalják a pasijukat.
2016. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sosem lennék képes megcsalni :) Ne mindig magadból indulj ki!
2016. júl. 28. 23:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Aha...

Ja most tőlünk várod hogy azt mondjuk hogy még mindig szereted? Bocs nem figyeltem.

Még mindig szereted.

2016. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2


De hülyére venni azért belefér.

2016. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!