Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire jönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domiking12 kérdése:

Lányok! Nektek mennyire jönne be egy ilyen fiú? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sötétbarna haj, sötétbarna-szinte már fekete szemek, izmos,magas, vékony, fehér, szabályos fogsorú, kreol börű srác, akiben minden tökéletes, csakhogy össze van nőve a szemöldöke!

2016. júl. 29. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy rohadt jo, de a szemoldokos dolgot jobb, ha megoldod :D
2016. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kiszedném a szemöldökét többi stimmel
2016. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"az ősi mitológia szerint az összenőtt szemöldökű emberek nagy intelligenciával rendelkeznek" - olvastam valahol:)

egyébként azt könnyen meg lehet oldani :D te is kiszedheted, ha nagyon zavar vagy éppen elmehetsz kozmetikushoz :D

Egyébként külsőre valószínű tetszenél, az már egy másik kérdés, hogy milyen a személyiséged :D

16/L

2016. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Írnám hogy a külső nem számít.De belső tulajdonságokat sem írtál, és persze abban is lehet hiba ami nem lenne baj, mert így is megszerethetnek, de a szemöldököd miatt senki nem fog odáig eljutni amit az előbb írtam. :)
2016. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

,,Akiben minden tökéletes"


A tökéletesség nem létezik csak fogalom formájában,te kis tökéletlen . :D


EGO. ._.

2016. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha vékony, akkor már nem izmos. A szabályos fogsort pont le$z@rom. Láttam ma a buszon egy srácot, akinek hézagok voltak a fogai közt, de jól állt neki, és helyes is volt.


A tökéletességet már elb@$ztad mert te is felszínes vagy. Pár kérdéssel lejjebb van egy ugyan ilyen csaj. Szerintem jól kijönnétek.

2016. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amennyiben a szervezetedre céloztál ,akkor is tuti ,hogy baj van az epéddel. Nem lehetsz tökéletes :D
2016. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam egy fiút, majdnem össze volt nőve a szemöldöke de nagyon cukin nézett ki vele.

Persze nem azt jelenti, hogy bárkinek jól állna :D.

2016. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Páromnak is ilyen a szemöldöke de én szedem neki xd szóval próbléma meg oldva xd pls
2016. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jó, akk nem írok privatot..

Te egy elmegyogyintézetbe való redardalt ember vagy.

2016. júl. 30. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!