Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, (lányok) szeretném a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, (lányok) szeretném a segítségeteket és a véleményeteket kérni! Akár itt akár privátban, de most nagyon jól jönne a segítség vagy valami tanács.16 éves, lány (?! )

Figyelt kérdés

Van egy fiú 18 éves.Régebben (fél éve kb.) egy baráti társaságban mozogtunk.Akkoriban még nagyon sokat beszélgettünk/írogattunk egymásnak.A legtöbbször csak úgy forrt köztünk a levegő.Egy idő után persze szerelmes is lettem belé,de mivel a körülmények és a fiú személyisége elég nehéz eset volt nem lett belőle semmi.Azóta van egy párom ,aki persze az említett fiúval nagy barátságban van.Egy szórakozóhelyen kb. 2 hónapja megint egy társaságba keveredtünk.Egy ideig csak bámult/nézegetett aztán amikor fiú létére szokás szerint jól berúgott vette a bátorságot is odajött beszélgetni.( bennem egy korty alkohol sem volt) Amíg teljesen ki nem józanodott ,ami nem kevés idő volt...Addig ott ültünk és beszélgettünk.Volt olyan ,hogy leejtett véletlen valamit és amikor vette fel hozzáért a kezemhez ,meg cirógatta a lábam.Aztán szóbajött a barátom és egyből csipkelődni kezdett.egy kis idő után valahonnan odakerült egy totál részeg csaj és elkezdett nyomulni a fiúra ,ő meg persze vette az alkalmat is felkérte táncolni.Közben végig engem nézett és gúnyosan mosolygott.Persze ez borzasztóan rosszul esett.Akkor onnan haza is mentem egyből.(még ezen a héten szét mentünk barátommal)Aztán egy pár napja halottam ,hogy összejött egy olyan lánnyal akiről nyílt titok,hogy nem igazán csípem,és régebben ő is elég csípős megjegyzéseket tett a lányra.Ma reggel megint csak összefutottam vele a metrón igaz csak pár percre de tök aranyosan megkérdezte hogy vagyok ,mi van velem aztán végig csak vigyorgott rám...

mi a véleményetek erről?Szerintetek lehet valami?Vagy mi tévő legyek? halálosan szeretem..


2015. nov. 23. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak féltékennyé akar tenni, de nem akar semmi komolyat.

Én nem mennék bele az ilyen kapcsolatba, aki csak azért is gúnyosan viselkedik, hogy engem "cukkoljon".

2015. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idegesìteni akar. Nem akar semmi nagyon komolyat, csak egy kis játèk ès jöhet a következő.
2015. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát az ilyenek engem pl mindig fel tudtak bosszantani, viszont nem lett jó vége..szerintem legyél körültekintő, mert egy igazi pasi nem így viselkedik, hanem tisztelettudó. illetve ha komolyan szeretne tőled vmit, akkor nem szórakozna, no de nem lehet tudni, mert elég sokféle srác létezik, és az is lehet, hogy csak szimplán balfáci.
2015. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!