Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok fiút! Ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok fiút! Ez normális?

Figyelt kérdés

tizenéves/L

Egyszer volt egy fiúm nem rég.Ő volt az első.A legdurvább ,hogy csak előző napon tudtam meg a nevét és másnak már "együtt" voltunk.Harmadik nap csókolt meg.Nagyon nagyon rossz volt.Nagyon rámenős volt.A negyedik napon pedig "szakítottam" (az én részemről nem nagyon voltunk együtt) vele.Szomorú volt és azt mondta a barátainak ,hogy megöli magát.És aztán még volt képes átküldeni nekem ezeket az aranyos beszélgetéseit...

Egy hétig nem jött iskolába.Akárhányszor rá gondoltam el kapott a hányinger.Annyira hülye voltam ,hogy nem láttam át rajta.Kiderült ,hogy előttem szakított a barátnőjével egy héttel.És rájöttem ,hogy én csak a pótló voltam.

Kiderült ,hogy tizenévesen volt már vagy 10 barátnője...

És most ,hogy végre nem látom többé a fejét nagyon jól érzem magam.De nem akarok fiúk közelébe úgy kerülni.

Ez normális dolog?Úgy értem most ebben az 4 évben míg suliba járok nem kell barát.De majd felnőtt koromba valami normálisabb kell csak most hagyjanak békén! :)



2016. júl. 30. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, főleg ha ennyire nyomult. Ráérsz még, nem kell elsietni :)
2016. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát vannak (elsősorban lányok) akik iskolában inkább nem vállalnak kapcsolatot hogy tanulásra koncentráljanak. Ez is valami olyasmi, végül is normális, de ha megismersz egy srácot akivel eltudnád képzelni akkor ne ellenkezz az érzéseidnek mert bánni fogod. Diákként egyszerűbb az élet és nagyon megtudja színesíteni ha van veled valaki.
2016. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cirka 14-15éves lehetsz ha nem tévedek de cáfold meg ha tévedek
2016. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

16 vagyok.

2016. júl. 30. 22:20
 5/6 anonim válasza:

Nem értem, hogy miért kell tippelgetni az életkorára,

írta hogy tizenéves, ügy lezárva.

Egyébként nincs ezzel semmi probléma,

lesz még időd bepótolni a "fiúzást".:)

2016. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó válaszoló! :)
2016. aug. 1. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!