Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem akarok szeretkezni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon, érdekel a sexes téma.Mondogatják,hogy milyen jó én nem szeretnék ezzel foglalkozni,másoknak lehet jó de engem hideg hagy.Tini korom ellenére,úgy érzem nem szeretnék ezzel a témával foglalkozni még egy jó darabig.Valahogy nem vonz ez a téma,ha szóba hozzák akkor terelem másra a szót,mivel nem szeretnék erről beszélni.

17/L



2016. máj. 21. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze te ilyen vagy.. Jobban szereted a párkapcsolatot magát, mint a testi kontaktust.. Lehetséges, hogy enyhén aszexuális vagy nem?

17F

2016. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
aszexuális vagy. nagyon nehéz lesz párt találnod.
2016. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nem ez a mindennapi hozzáállás, de nem jelenti hogy baj van veled:D 19l
2016. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem normális és szerintem is ráér még :) engem nem zavarna, ha a lenne barátnőm és így lenne vele, hogy még egy jó darabig nem akarja.
2016. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond, még bőven ráérsz ezzel foglalkozni
2016. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Szerintem korai még ilyen idős korban, és én úgy vagyok vele, hogy majd az igazival szeretném, és nem fogok csak azért összeállni, hogy menő legyek úgymond. Engem ezért sokan lesajnálnak, de magasról teszek a véleményükre. Nem is érzem magam elég érettnek hozzá. Engem más dolgok foglalkoztatnak, szeretnék a jövőmre meg a hobbijaimra koncentrálni. Majd később nyilván eljön az az idő is, amikor párkapcsolatban leszek, és szexuális életet élek majd. Nem hinném, hogy aszexuális lennék, meg ilyenek.
2016. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 vagyok


17/L vagyok én is

2016. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#3-as same here :D
2016. máj. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lányal se?
2016. máj. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de engem sem érdekel.
2016. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!