Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A családomnak és a barátaimnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családomnak és a barátaimnak baja van a pasimmal, mert van rajta egy kis súlyfelesleg. Mit tegyek, mert úgy érzem ez tönkre fogja tenni a kapcsolatunkat?!

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,barátom 18 éves.Mivel folyamatosan jártam/járok sportolni ezért sose volt problémám a súlyommal.Az egész családom és baráti társaságom fitt és sovány.Na és én beleszerettem egy srácba aki vastag csontozatú (szélesek a vállai) és van rajta úgy 5-7 kg súlyfelesleg (egyáltalán nem vészes),ami a hasán valamennyire meglátszik.

2 hónapja vagyunk együtt és bemutattam a családomnak.A találkozás után anyám azt mondta nekem gúnyosan :"Hogy neked bárki jó,csak fiú legyen?" és apám is csak vigyorgott és anyámmal kipletykálták hangosan,hogy az exem mennyivel jobban nézett ki stb stb.

Ráadásul a barátom egyik haverjától kellett azt is megtudjam,hogy az egyik barátnőm azt mondta neki,hogy kezdjen neki a fogyókúrának,különben nem tud majd engem megtartani,mert az előző pasiaim izmosabbak és soványabbak voltak nála.

Még senkit se szerettem így,mint ezt a fiút.Úgy érzem,hogy végre rendes kapcsolatom van.Errefel a családom és a barátaim is így viselkednek velünk.

Mit tegyek,hogy ne menjen tönkre a kapcsolatunk miattuk?



2016. júl. 31. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

A családod nagyon ad a külsőségre közben elsikkad a figyelme a személyiség felett..


" kipletykálták hangosan,hogy az exem mennyivel jobban nézett ki stb stb. "

-->Ezt ne a szüleid ítéljék már meg, felnőtt létükre.


Gondolom nem véletlenül az exed, valami hiányzott belőle az izmokon túl.


" Mit tegyek,hogy ne menjen tönkre a kapcsolatunk miattuk? "


Miattuk nem fog, ha csak kibeszélnek a hátatok mögött, ha csak gúnyolódnak, a kapcsolatotok hossza tőletek fog függni.


Hogy mit tehetsz? Esetleg valami érvek mentén megmutatni milyen suták?

2016. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DobosBence válasza:
100%

Figyelj, szembesítsd őket, hogy ez a te életed nem pedig a szüleidé, ismerősöké. Ha ez megvolt, hagyd őket figyelmen kívül. Hidd el jobban idegesíteni fogja őket, hogy nem foglalkozol velük mint, ha lereagálnád őket.

Mellesleg én rendszeresen úszom. Volt egy barátnőm akinek súlyfeleslege nem volt csak az alakja nem volt olyan, mint amilyen anyámnak tetszett volna, de kiosztottam azóta nem foglalkozik azzal kivel vagyok együtt. Sok sikert :) 16/F

2016. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!