Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 168 cm lánynak mennyi az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

168 cm lánynak mennyi az ideális testsúly? Fiúk titeket zavarna ha a lányon van súlyfelesleg?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ideális testsúly kb. 58kg ( A magasságodból kivonsz 110-et ) Remélem tudtam segíteni. :) 15/L
2015. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem pl tetszik a plusz...régen is tetszett...persze mértékkel!!!


22F

2015. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

60 kg körül lenne az ideális, 55-58 votlaképp "tökéeltes" egészség szempontjából.


A felesleg szóval vigyázni kell, mert más súlyban és kinézetben is, illetve ahány ember, annyiféle gondolat erről.

Ne legye kövér, elhízott... Miért? Mert egészségtelen, és saját magát korlátozza ezzel, negatívan hat az életére. Ez a fontos.

2015. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Uhh..hát én 169 cm vagyok és 48 kg..
2015. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat csak 62 kg vagyok. Érdekelt hogy általában milyen lányok az ideálisak ebből a szempontból.

Külön köszönöm azoknak akik privátban írtak.

2015. aug. 13. 20:35
 6/6 anonim válasza:
Bunko leszek,igen zavar.A kerdeseket olvasgatva mikell egy mai 13-14 eves lanyak h legyen nagyon izmos meg stb.Azt mondom ugy ahogy te jol erzed mahad!
2015. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!