Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön egy fiú, de a baráti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy fiú, de a baráti társasága kevésbé. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Több mint másfél hónapja láttuk egymást először az Auchanban:D,és akkor felkeltette már az érdeklődésemet.3 napnyi keresgélés után megtalált engem,és elkezdtünk beszélgetni.Ahogy jobban megismertem,rájöttem,hogy egy nagyon értelmes,vicces és odaadó fiú,és persze nem utolsó sorban helyes is.Mához két hete,hogy elhívott találkozni,és az a délután felejthetetlen volt.Aznap este bevallotta nekem,hogy tetszem neki. Rá két napra összefutottunk a városban,és a barátaival volt.Olyannak láttam,mint még sohasem. Teljesen ki volt fordulva magából,játszotta az agyát,hőzöngött. A barátai azok a tipikus "menő nagyfiúk",minden este a városban mászkálnak,isznak mint a gödény,cigiznek és miattuk ő is kezd ilyenné válni.Nemrég lettek ilyen nagy "barátok",és félek,hogy a példájukat fogjak követni.Mint már mondtam,értelmes fiú,ezért nem értem,hogy barátkozhat ezekkel. És egyébként csak akkor ilyen,mikor a barátaival van.

Beszélni akarok vele erről,de azért mégsem mondhatom meg neki,hogy kivel barátkozzon,kivel nem.

Most így mi legyen,mert azt hiszem tetszik,de kétségbe vonom,hogy bármiféle kapcsolat is lehet így köztünk.


És elnézést,hogy ha érthetetlen voltam,de még ennek a dolognak a hatása alatt vagyok!


2016. aug. 1. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Keep calm, ő is olyan lesz idővel, mint a barátai.

100-ból 99 ilyen esetben az értelmesebb alkalmazkodik a hülyékhez, és nem fordítva.

2016. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fiuk egymas kozt mindig "masabbak" (amugy a lanyok is csak ez nekunk nem tunik fel).

Figyelj, most egy ilyen korszakaban van. Nem tudhatod, hogy mi van mogotte (csalad, trauma vagy csak ilyen kamasz), es azt sem meddig lesz igy, vagy, hogy a tarsasag pontosan milyen, sot meg a fiuban sem lehetsz biztos (tul keves ideje ismeritek egymast). Egyszoval: kicsit elore haladtal, foleg abban hogy meg csak az ismerkedes szakaszaban a parkapcsolati kerdeseken fantazialasz. Viszont: semmikepp ne vondd kerdore kikkel baratkozik, nagyon rossz otlet, hidd el...nem vagytok (meg) olyan kapcsolatban annyira, hogy elvard, hogy teged tegyen eloterbe, vagy, hogy jogod legyen itelkezni a baratai felett (az is lehetseges hogy azert kezdtek "menozni", hogy jobban felkeltsek a figyelmedet, de igazabol felesleges ezen agyalbi mert ugy se tudod meg biztosan). Majd ha talan jarnatok -mert az is lehet, hogy valamiert megse jonne ossze- es azt latod rajta, hogy napi szinten berug, na akkor kell -eroteljes- lepeseket tenni. De egyenlore o sem alkiholista, sem pedig nincs olyan bizalmi viszonyba veled.

De egyebkent ha jarnatok valoszinuleg rafog ebredni mennyivel jobb egy "normalis" emberrel egyutt.

2016. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem sok esélyt látok. Anno még általánosban volt egy fiú haverom, akivel nagyom jóban voltunk, aztám én 8 osztályos gimibe mentem, ő meg maradt általánosban, nem nagyon tartottuk a kapcsolatot, mert akkor nekem még 11 éves fejjel nem volt favebook-om se meg telefonom se. Tavaly ő is ugyanabba a gimibe jött amibe én jártam, és mintha nem ia ugyanaz az ember lenne, elég nagyot csalódtam benne, azóta sem beszéltem vele
2016. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2016. aug. 1. 22:07
 5/12 anonim ***** válasza:

"mászkálnak,isznak mint a gödény,cigiznek és miattuk ő is kezd ilyenné válni."

Nem kezd ilyenné válni, ő valószínűleg ilyen is. Csak neked mutatta a "szép" oldalát, miközben valójában leginkább ilyen.

Eleve elég gyerekesen kezdődött ez az egész. Találni fogsz jobbat is :)

2016. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos be kell látnom,hogy igazad van,még ha fáj is kimondanom.:(
2016. aug. 1. 22:29
 7/12 anonim ***** válasza:

#6: Örülj,hogy még az elején jutottál erre a következtetésre, és nem később! :)

Csak ne hagyd,hogy manipuláljon, mert úgy is azt fogja mondani, hogy "Bocsi, én nem ilyen vagyok". De.

2016. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Először is, ne ezekből ítélj!


Én nagyjából olyan vagyok, mint az a fiú :D

Ha a haverokkal vagyok, akkor egészen más értékrendek uralkodnak, ami teljesen normális szerintem, és mindenkire igaz, aki él egy kis társasági életet. Viszont ha olyan helyzetbe kerülök, hogy egy lányról van szó, aki teszem azt még tetszik is, akkor egészen mássá válik minden, mivel abban a helyzetben nem arra gondolok, hogy a pillanat hevében mit akarok csinálni (inni, cigizni, bulizni), hanem belegondolok abba, hogy talán több is létezik, mint barátság, és az egy egészen más közeg, sokkal komolyabbá, felelősségteljesebbé szoktam válni, ahogy szerintem mindenki.


Adj neki egy kis teret, mert szüksége van rá, és abba végképp ne szólj bele, hogy kikkel barátkozik, mert ha jó barátok, akkor örök szabály, hogy a barátok előrébb vannak, mint a nők, amíg nem hivatalos a dolog :D De ez egyén függő.


Várnod kell, mert amíg nem ismered meg jobban, addig semmit nem tudhatsz az effajta viselkedéséről :)


Kitartást, és ha esetleg valami kérdésed lenne írj privátba :) 17/F

2016. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8: A lány hozott egy értelmes döntést. Ne kavarj már be neki.

Attól, hogy te ugyanolyan vagy, mint ez a fiú, még nem normális viselkedés. :)

2016. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, vannak itt pró-kontra érvek, a legegyszerűbb, hogy te fogod magadat tovább beszélsz vele, és majd ha lesz valami komolyabb és kitapasztalod a helyzetet, beszéltek róla. Ennyi.
2016. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!