Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Miért van az hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az hogy ha van egy lány, aki csinos és kedves akkor csak megbámuljátok, de nem mentek oda hozzá, míg mondjuk egy kevésbé szép lányhoz simán odamentek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Mivel mindenhol azt hallani, hogy a lányoknak a meleg/pawa fiúk tetszenek és gondolom az illető nem ismer magára ebben a 2 dologban így elhiteti magával, hogy esélye nincsen, + a szépség relatív ki szerint kevésbé szép?? Mert lehet, hogy az adott srácnak tökéletes az a lány..
2016. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Mert túl szép ahoz hogy velünk járjon.
2016. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
A szép lányok általában büszkék is a szépségükre, ezért a nagy részük nagyképű és válogatós. Ha ők szépek elvárják, hogy a világ legtökéletesebb pasiját kapják. A kevésbé szép lányok szerényebbek és nem olyan válogatósak.
2016. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
A 3# nagy igazságot írt,de én lányként válaszolok: a kevésbé szebb lányokhoz sem mennek oda,hisz azért mégis próbálkoznak a legjobbat kifogni.
2016. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3# De pont ez volt a kérdés hogy miért nem mennek oda hozzà....vagyis ha nem mennek oda hozzá akkor nincs kiből válogatni...
2016. júl. 20. 18:19
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg pont a legszebbekhez mennek oda. És a kevésbé szépeket meg észre sem veszik.
2016. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%

Ő...nem... ha a "kevésbé" szepekhez nem mernek oda menni akkor szerintetek a "legszebbhez" igen?


Az más kérdés hogy direkt nem mennek vagy nem mernek.

2016. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Túl jónak gondoljuk az olyan csinos lányokat magunkhoz. (Többek között én is, pedig nem kéne...) Voltam már így lánnyal, nem mertem közeledni, végül ő "szedett fel". De biztos nem mennék oda magamtól most sem. Illetve egy ilyen lány esetében inkább fennáll a "könnyűvérűség" a tsoasztalatok alapján.
2016. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
A szépség relatív, ennyi.
2016. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem, mert úgy gondoljuk, hogy 0 az esélyünk nála, és ezért semmi értelme.:D
2016. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!