Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szándékosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szándékosan kerül? Vagy mi lehet az oka, hogy nem ír?

Figyelt kérdés
Vasárnap hajnalban beszéltem egy sráccal. Jóban vagyunk... Részeg volt és "kicsit" nagyon kifordult magából. Nagyon nem szereti azokat, akik mindig képet kérnek a másikról, ő se szokott. De részegen elkezdte írni hogy küldjek magamról képet... Arcomról, mellemről. Nyilván nem küldök, aztán többször mondtam is, hogy inkább aludjon... És az egyikre volt egy olyan válasza, hogy mikor kijózanodik biztos, hogy bocsánatot fog kérni... Így is volt, de azóta mintha kerülne meg nem tudom, tegnap írtam is neki és csak megnézte, meg nem ír vissza.

2016. aug. 2. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szégywlli azt, hogy olyan képeket kért tőled
2016. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségek:

- Csak kanos volt, de komolyat nem akar veled.

- Van barátnője.

- Szégyenli a képes dolgot.

- De az is lehet hogy ő a valóságban él és nem nézi állandóan a netet.

2016. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de én egyáltalán nem haragszom rá... De így nagyon nehéz vele beszélni, hogy mikor fellépek utána pereken belül lelép. Csak az a baj, hogy eddig mindent olyan jól meg is lehetett vele beszélni... Így lehetetlen lett. Ha estig nem tudok vele beszélni felhívom...
2016. aug. 2. 12:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Barátnője nincsen és eddig az esetig sokat volt elérhető... Azt biztos hogy szégyenli, meg bocsánatot is kért...
2016. aug. 2. 12:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja mit gondolsz. Ha nem tudatod vele, sosem derül ki, hogy mit válaszolna a fél nem tett kérdésekre.
2016. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De tudja, mondtam neki hogy nincsen semmi...
2016. aug. 2. 12:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Na már minden oké, azóta megint jól lehetett vele beszélgetni.
2016. aug. 2. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor minden oké:D Örülök hogy minden rendben van ^^
2016. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy írtatok.
2016. aug. 3. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!