Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne írjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne írjak rá?

Figyelt kérdés

Volt egy 9 hónapos kapcsolatom, eléggé tré volt, mivel a srác mellettem csajozott. Elvileg szerelmes volt belém, tett is dolgokat, amikbol ez kiderult, viszont azt, hogy a kapcsolatunk elején az elöttem lévő barátnőjével kavart, beszélgettek a múltjukrol stb. nem tudtam hova tenni. Ezután mindig más lányokra ment vagy csak beszélgettek, de "olyan" dolgokról.

Szakítottam vele a 3. összejövésünk után, de ő sem és én sem bírom ki, hogy ne írjunk egymásra. Viszont én folyton felidegelem magam, ha csak facebookon beszélünk és meglátok egy lányt akivel mellettem kavart vagy csak beszélgetett... Elkezdem szidni, de ő nem bírja ki, hogy ne írjon rám én meg ha letiltom rögtön fel is oldom.

Már totál megbolondultam a sráctól. Mit csináljak, hogy kibírjam, hogy ne oldjam fel? Hogy zárjam le?



2016. aug. 4. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a srác nem szeret téged, csak ki akar használni, hiszen több lánnyal is kavar. Ha meg tetszik neked akkor írjál rá, hogy most vagy téged választ vagy a többi csajt. :)
2016. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le..de ne oldd fel

Ne légy ilyen akaratgyenge!


Vedd már észre, hogy egy undorító alaktól függsz! Legyen már büszkeséged..

2016. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
áld meg őt szeretettel gondolatban , bocsáss meg neki és engedd el. Nekem bevált.
2016. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el a gép elől, amíg nem tisztáztad le magadban, és nem tetted túl magad a dolgokon.
2016. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha igazán bejön akkor mond neki vagy te vagy a többi csaj ha megint meglátod hogy ugyanezt csinálja akkor felejtsd el mert egy undorító alak ........
2016. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!