Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akit több mint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit több mint egy éve ismerek egy keresztény közösségből. Jó lenne beszélgetni vele, aztán majd minden mást. De hogyan írjak neki?

Figyelt kérdés
Szoktam vele találkozni, de mikor beszélgetünk ő is meg én is szoktam kezdeményezni, de ha kérdezek tőle vmit van h egy szóval válaszol és vége. Lehet ebből valami?

2016. júl. 5. 23:27
 1/5 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
....rairsz koszonsz...elhivod talalkozora...dumalsz vele...aztan kerdezed amit kell..
2016. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nemtom h hogyan irjak ra
2016. júl. 5. 23:45
 3/5 A kérdező kommentje:
talan kicsit keves az onbizalmam
2016. júl. 5. 23:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ezt próbáld meg:

"Szia! Milyen napod volt? Mit csinálsz?..." menni fog?

2016. júl. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy hogy van, mi van vele, milyen napja volt stb... :)
2016. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!