Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheDrakBloodWarior kérdése:

Mit tegyek ha van egy lány aki tetszik (nagyon) de van pasija? 14F

Figyelt kérdés
Tudom egy féreg döntés lenne a kapcsolatukat manipulálni ezt nem is akarom de elég régóta együtt vagyunk mint barátok és mikorra kiheveri a szakítást én pedig éppen beakarom neki vallani az érzéseimet de mielőtt ezt megtehetném már akkora van barátja én pedig megint eldobom az érzéseimet(legalábbis próbálom) és mást keresni de mindig Ő jár az eszembe
2016. aug. 4. 23:48
 1/2 Umaku válasza:
80%
Varj. 14 eves kis szaros vagy nem fogsz belehalni. Ne keverd a szart masnak, nem szep dolog. Es vegul ugyis te jössz ki belole ki rosszul.
2016. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mikor más keresné akkor keresd te. Nyugodtan manipulálhatod, nincs ezzel semmi gond.
2016. aug. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!