Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak en vagyok ennyire parazos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en vagyok ennyire parazos, hogy meg ezt se merem megkérdezni egy fiutol?

Figyelt kérdés

Együtt jarok edzesre fiúkkal es van egy 11.-es srac, aki nem volt a hétvégén a bálon.

Kiváncsi lennek ra, hogy miert nem volt, de teljesen beparazok es nem merem megkérdezni 😁😃

Más is van ezzel igy? :D

Fiúk, mit szólnátok hozza, ha egy olyan lany kérdezne meg ezt tőletek, akivel nem is beszélgettek? ( tudom, mindenki reakciója más, de kiváncsi vagyok a tietekre:) )


Kort is legyszi :)



2016. jan. 25. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mondana hogy semmi kozod hozza vagy valami ilyesmit 16/l
2016. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki :) de ha ő az a raj csávó akkor nem biztos hogy ő is örülne
2016. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azzer így beszelni merek csajal enis 11. es vok:'D de komoly lépésbe parás vok:D
2016. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet épp kefélt valami csajt, én max akkor hagynám ki
2016. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!