Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy tegyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nesszi99 kérdése:

Mit csináljak? Hogy tegyem túl magam ezen? A részletek alul

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazából azért merem itt megkérdezni mert senki nem tudja ki vagyok így nem derül fény a "kis titkomra"...Na szóval 17 éves lány vagyok, most kéne abban a korszakban lennem, hogy pasizok, flörtölök (persze nem ész nélkül gondolom mint valami rifke de azért mégiscsak valaminek lennie kéne)..na igen de félek és ez nem az a fajta félelem mint a legtöbb lányban..én rettegek attól hogy megaláznak, hogy úgy állítják be a történetet mintha egy matrica lennék aki ragad a másikra..és ezt nem személyes találkozásra értem mert randizni még sosem voltam senkivel, hanem csak egy facebook beszélgetésre..attól rettegek hogy ha valaki tegyük fel rám ír és felkelti az érdeklődésem nem merek neki másnap írni mert az az első gondolatom hogy akkor elmondja mindenkinek hogy írtam és hogy milyen gáz vagyok meg egy matrica aki tapad a végén meg rólam pusmognának az emberek (falun élek tehát mindenki ismer mindenkit)..na igen most jön a feketeleves, hogy éveken keresztül pedofilizáltak és ki is derült, de a srác mindent letagadott mondván hogy egy 13 éves lány (mert annyi idős voltam mikor kiderült) aki nem ilyen környezetben nevelkedett hozzáteszem kitalálta az egészet. nem akartam hogy kiderüljön mégis mikor megtörtént vártam hogy vége legyen de nem ez történt..a srác állította hogy hazudok és a saját nővérem nem hitt nekem, azt mondta fura vagyok meg hasonlók..na és feltételezem hogy nekem ebből ered hogy félek közelebb kerülni az összes fiúhoz aki csak érdeklődik irántam mert attól tartok hogy ugyanígy mondhatnák másoknak hogy én hoztam őket megalázó helyzetbe és mások meg ugyanúgy nem hinnének nekem mint a saját testvérem akivel ráadásul még egy család is vagyunk...és nem tudom, lehet hogy járnak erre az oldalra bizonyos szakértők vagy olyanok akik már átéltek hasonlót és tudnának segíteni, hogy ezen túl tegyem magam..előre is köszönöm és elnézést hogy sokat írtam de ha nem ismeri az ember a történetet nehezen tudna segíteni..sőt még lehet hogy így is..
2016. aug. 5. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
az a múlt....engedd el
2016. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Uh... Nagyon sajnálom, ami Veled történt, iszonyat rossz ilyeneket olvasni, mert ez az első számú bűnök között van a tiltólistámon. ><

Ha valóban ilyen félelmeid vannak, talán azzal valamennyire el tudnád tüntetni őket, ha írnál. :) Szívesen beszélek Veled bármiről, akármikor, szóval nem kell félned a "matrica" dologtól. :) Talán ha velem menne, utána másoknál sem lépne fel a félelmed. ^^

17/F

2016. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is nagyon sajnálom hogy ilyen borzasztó dolog történt veled.

Másodszor is csak azért szeretnél párkapcsolatba kerülni mert mindenki ezt csinálja vagy tényleg szeretnél mert egyáltalán nem mindegy. Ha az előbbi akkor azt tanácsolom hogy nem vagy te statisztikák rabja és szabad akaratod van és egy párkapcsolathoz nagyon komoly elhatározás kell hogy jó legyen de ugyanez igaz a házasságra is egyébként. Ha az utóbbi akkor sajnos magad alkalmassá kell tenned mert a bizalom kulcsfontosságú minden emberi kapcsolatban de már az ismerkedésnél is és tudom hogy ezt könnyű mondani de bizony ez kőkemény munkával fog járni és erre jó ha már most felkészülsz.

De majd te is megtalálod azt akit neked teremtettek csak legyél türelmes mert egyébként én is ebben reménykedem a saját társkeresési problémàim közepette :)

Remélem tudtam segíteni ;)

21/F

2016. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen valószínűleg a fiatal kori traumád lehet az oka ennek a félelemnek.

De szerintem előbb-utóbb találsz majd olyan srácot, akiért majd kockáztatsz

Sok sikert a továbbiakban: )

2016. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!