Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott hagyott a barátnőm, megalázott. Hogy tegyem túl magam rajta? Részletek lent!

Figyelt kérdés
6 hónapig voltunk együtt. Soha nem bántottam meg semmivel más lányra rá se néztem nagyon belé szerettem(állítólag ő is belém) Egyik napról a másikra bejelentette,hogy legyen vége mert neki már nem kell ez a kapcsolat.Utána kialkudtunk 1 hét szünetbe. De kiderült,hogy ő a volt barátjával csavarog és képes lenne visszamenni hozzá aki minden héten megcsalta ,semmibe nézte és csak arra kellett neki. De még ezek után is vissza menne hozzá. Én meg hűséges voltam,szerettem/szeretem, nyaralni elmentünk együtt. De neki még is ő kell. Mért? Már olyan vagyok mint egy zombi, enni,aludni nem tudok. Őrülten szeretem és olyan szinten szarul esik... mi a helyes megoldás? Tudom,hogy a felejtés,de nem olyan egyszerű! 19F
2011. aug. 29. 08:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Talán a saját eleki békéd érdekében elmehetsz, hozzá és beolvashatsz neki!


Ezzel elvarrtad a szálakat, várhatod, hogy idővel gyógyuljon a heg.


Sajnálom, hogy ilyen pár jutott osztályrészül ,de az élet mindig lutri.

2011. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon hiányzik..:(
2011. aug. 29. 08:45
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Majd visszasír téged,hidd el.

Volt barátommal én is megtettem ugyanezt,de rájöttem hogy nála hűségesebbet és olyat aki nála jobban szeret sosem találok,de már nem bocsájt meg ő nekem.

Örök életemre bánni fogom hogy ugyanezt megtettem vele.

2011. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

olvass be neki, és keress valaki mást =)

én is lány vagyok, és ha beolvasnának nekem, akkor az biztos hogy átgondolnám a dolgokat és a múltam is és téged választanálak =)

de szerintem ne egy ilyen lánnyal akarj együtt lenni, inkább keress mást =)

2011. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 napietus ***** válasza:
85%

nem egyszerű, de nem is lehetetlen.


jövőre nézve jó tanács: ilyen ügyekben alkudozni SEMMI ÉRTELME. ő már döntött (szerintem rosszul, de mindegy, hogy én mit gondolok, vagy Te mit gondolsz, döntött).


szóval legközelebb ne alkudozz és főleg ne könyörögj, mert látod, mi a vége: nem javítottál a helyzeten semmit, csak magadnak szereztél egy kellemetlen élményt.

2011. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
85%
nem érdemelt meg téged ha ilyen jó voltál hozzá. ő baja ha olyat szeret az a csaj aki nem is szereti
2011. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Azert mert a noknek az kell aki bantja oket, aki rendes veluk azt nem tisztelik es nem nezik semmibe. Evezredek ota igy van, csak most jottel ra?
2011. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 .Daniel. ***** válasza:
87%
Nehéz a helyzet és a megoldás sem könnyű viszont egyszerű. Nézz magadba. Egy olyan lányt szeretsz aki valószínűleg csak megjátszotta hogy szeret meg nem kellesz neki meg stb...vagy egy olyan lányt szeretsz akit akarsz hogy olyan legyen! Mert nem mindegy. Próbáld csak a tényeket nézni. Kialakítottál róla egy képet a fejedben aminek nincs sok köze a valósághoz tudom. Ezerszer jobb nőt kaphatnál minek neked ez az alsóosztályú? Nem kell semmit csinálni csak engedd el. Nem istennő vagy királynő akiért Neked könyörögnöd meg alkudoznod kell. Fel a fejjel a játék most indul és a csajok nem csípik azokat a pasikat akik nem érzik jól magukat a bőrükben.
2011. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű. Sok nő szereti az agresszív férfiakat, hiába is tagadják, élvezik, ha bántják őket, van egy erős valaki felettük. Ő nekik az ilyen a férfi. Persze nem lehet általánosítani, de sok nőnél így van. Nekem is sok ismerősöm panaszkodott mát, hogy veri a barátjuk, meg megcsalja őket, ennek ellenére szerették, és nem akarták otthagyni.
2011. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Hidd el, hogy a legjobb dolog történt veled!

Képzeld el mi lett volna ha mondjuk három év múlva derül ki milyen is ő valójában, örülj hogy megszabadultál tőle!


Nem ismerlek és a csajt sem, de úgy gondolom, hogy nem egy ligában játszotok. Keress valakit a saját szintedről, menj és beszélgess lányokkal. Gondolom most nem hiányzik más, de ha váltasz pár szót néhány kedves hölggyel akkor rájössz hogy a kertben sok virág nyílik :)

2011. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!