Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor fog elmúlni a hiánya?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog elmúlni a hiánya? Hogyan tegyem túl magam a szakításon? Adjatok tanácsot. Részletek lent

Figyelt kérdés

Másfél év után kb 1 hete szakítottam a barátommal. Nem működött a kapcsolatunk már, keveset voltunk együtt, elhanyagolt, nem éreztem azt, hogy lenne közös jövőnk, vagy, hogy tényleg a társam lenne. Pluszban még rájöttem, hogy megcsal, bár ő tagadta, de én félreérthetetlen bizonyítékot találtam, mondjuk ez már mindegy. Betelt a pohár és szakítottam.

Elég érzékeny típus vagyok, ő volt az első kapcsolatom, sosem szakítottam még senkivel, úgyhogy elég nehéz volt. Már kisírtam magam az egész miatt, most csak néha jön rám. Olyan üresnek érzem magam, meg kicsit hiányzik, bár inkább maga az, hogy párkapcsolatban lenni, mint a személy maga. De furcsa, hogy nem beszélünk és nem tudok róla semmit. Tudom, hogy jobb így nekem hosszútávon és nem tudnám már igazán szeretni, de elég nehéz egyedül újra ennyi idő után. Sok barátom nincs, akikkel csinálhatnék programot, hogy eltereljem a figyelmemet.

Hogyan könnyíthetném meg magamnak ezt az időszakot? Hogyan csökkenthetném ezt a hiányérzetet? Kb mennyi idő, míg ez elmúlik?

A válaszokat előre is köszi. 21/L



2016. márc. 23. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok idő. Mindenkinek más.

Foglald le magad. Hobbi/sport, zene, édesség, akármi amit te szeretsz. Én sokat sportolok, és sok csokit eszek :D Sokat vállalok a munkában, hogy ne legyen annyi időm gondolkozni. Ha zenét hallgatok akkor valami teljesen más típust amit ő szeretett. Ilyesmik. Idővel jobb lesz, hidd el, én is nagyon érzékeny vagyok és az elején megszenvedtem, de már kezdem látni, hogy jobb :)

2016. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Úgy hogy visszamész hozzá szexelni. Barátok maradtok extraval.
2016. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Kedves Kérdező, mintha az 5 évvel ezelőtti magamat olvastam volna, ugyanez a sztori volt. Ne beszéljetek még egy darabig hidd el jobb így.Esetleg keressél valamilyen sportot, ami szívesen csinálnálnál, csapatsportok szerintem előnyben, ott barátokat is tudnál szerezni, engem a mozgás teljesen kikapcsol, szerintem Neked is erre lenne szükséged. Abban az időben sokat tanultam pont államvizsgára készültem a tanulás segített. Nekem visszagondolva életem legjobb döntése volt,hogy akkor szakítottam, ùgyhogy csak pozitívan, hidd el jobbat fogsz kapni.
2016. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyesen és éretten gondolkozol a dologról. Jó, hogy felismered, inkább a párkapcsolat hiányzik, mintsem ő maga. Egy hét nagyon rövid idő, természetes, hogy még fáj. Keress valami új hobbit, amit egymagadban is tudsz csinálni. Esetleg ha van olyan nyelv, ami érdekel, keress a neten hozzá leckéket. Olvass, akár könyvet, akár cikkeket arról, ami érdekel. És adj még időt magadnak, hogy meggyászold ezt a kapcsolatot. Semmiképp ne fojts el semmit, ha sírni kell, sírj, ha végig kell valamit gondolni, tedd meg. Végül pedig, közhely, de az idő is segíteni fog. Kitartást!


27/n

2016. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Amikor bánatos vagy akkor gyorsan úgy tudod elterelni a gondolataidat, ha valami olyan élményre gondolsz, amire most is szívesen emlékszel, de ez hosszútávon nem jön be.
2016. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem erősödsz meg lelkileg,addig ne nézegesd a Face profilját,tedd el a rá emlékezettő dolgokat.

Fizikailag fáraszd le magad estér,úgy könnyebb lesz elaludni,ha sírni kell,sírj.

Ne tartsd magadban !

Ha kezdenél elgyengülni,vedd sorra a hibáit,rögtön rájössz,egy ilyen ember miatt nincs értelme szomorkodnod.

1 hét telt el,adj magadnak időt !:)

Első szerelem,az mindig nagyon nehéz,az elválás,de ez csak egy párkapcsolat vége,semmi több.

Lehet az első,de lehet nem az utolsó.

Megtetted,amit kellett,erős voltál,kidobtad,respect neked !:)

Fel a fejjel,az idő neked dolgozik:)

2016. márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!