Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiú hol legyen szőrös, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domiking12 kérdése:

A fiú hol legyen szőrös, és hol ne? Vagy mindenhol szőrös legyen, sehol ne borotválkozzon?

Figyelt kérdés
Arcszőrzetet nem beleértve, hanem mellkast, lábakat, hónaljat, illetve nemi szervet. Inkább lányok válaszát várom.

2016. aug. 6. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a mellkas az legyen természetes 😄 tehát ha szőrös akkor ne borotválja viszont alapjáraton szőrtelen az csak jó 😄😉 a lába az mindenképp legyen szőrös 😄😉

A hónalj az amit nem tudok még én magam sem eldönteni hogy melyik tetszik jobban..de talán ha szőrtelen az jobb..mert higiénikusabb 😄😉

Ott lent pedig szerintem jobb ha szőrtelen..de talán még egy kicsi szőrzet belefér 😉

16/L

2016. aug. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Most komolyan én döntsem el hogy egy másik emberen milyen szőr legyen?? Ne már... mindenki maga tudja hogy jó neki. Nem másoknak kell megfelelni.
2016. aug. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

Úgy/ott legyen szőrös ahogy jó neki. Ha ő ezt szereti,akkor elfogadom és nem szólok bele :)

18/L

2016. aug. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, van aki ezt gondolja, mint például amit írtál uccso valaszolo, csak vannak olyanok is akiknek tetszeni kell. Tudtok olyat írni, hogy hol viselitek el a szort, hol nem, és hohy hol kéne vorotválni? Válaszokat előre is köszi!
2016. aug. 6. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:
A hónalj szőrt szerintem jobb leszedni, máshol engem nem zavar kivéve ha nem egy dzsungelről beszélünk :D
2016. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A péniszét borotválja, a többi nekem olyan mindegy. 18/L
2016. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lábon, mellkason, kezen legyen termeszetes. De a honajt ne borotvald mert nagyon noies leszel inkabb, inkabb csak vagj le belole, hogy ne legyen nagyon szoros.
2016. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Számomra egy férfi szőrös. Aki az arcán kívül más részét is borotválja, azt nem tudom komolyan venni.

~egy lány~

2016. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!